Za nami 99 rocznica odzyskania Niepodległości. W związku z tym na trybunach nie mogło zabraknąć okolicznościowych opraw, transparentów oraz flag. Na Marszu Niepodległości pojawiło się wiele lokalnych ekip z naszego województwa. Największy szum  w tym roku wywołał jednak Czarny Blok tworzący swoją kolumnę w środku marszu.

KS Łomianki – Drukarz Warszawa 11.11.2017

Olimpia Warszawa – Unia Warszawa 11.11.2017

Olimpia: W związku ze Świętem Niepodległości postanowiliśmy wystawić młyn oraz pokazać naszym piłkarzom, że jesteśmy z nimi na dobre i złe, dzięki za walkę. Na płocie wywieszamy patriotyczną flagę. Z nami obecna delegacja Braci z Ząbek, Wschodniego Sosnowca oraz jedna osoba z Olimpiji Ljubljana, dzięki za wsparcie! Tego dnia jesteśmy również obecni dużą grupą na Marszu Niepodległości.

Zryw Sobolew – Płomień Dębe Wielkie 12.11.2017

Płomień: Ostatni mecz w tym roku o ligowe punkty zadziałał na nas mobilizująco. Do Unina dotarliśmy autobusem plus kilka samochodów w sile ok 50 osób. W związku ze Świętem Niepodległości przygotowaliśmy oprawę. W drugiej połowie odpaliliśmy dymy białe i czerwone w asyście kilku rac, na płocie zawisł transparent: BÓG HONOR OJCZYZNA 11.11.1918, a podczas prezentacji odśpiewaliśmy hymn. Dopingowaliśmy przez cały mecz bez większych przerw, co przełożyło się na świetny końcowy wynik. Pozdrowiliśmy każdego gracza z osobna dziękując za walkę w tej kończącej się rundzie. Po meczu pośpiewaliśmy z piłkarzami, zbiliśmy piątki i zawinęliśmy się ze stadionu. I tu zaczęła się komedia w wykonaniu smutnych niebieskich panów, których zjechało się 8 radiowozów. Poszukiwania nieznanych sprawców „łamania prawa” podczas prezentacji patriotycznej oprawy trwały dosyć długo. Dopiero po spisaniu mogliśmy odjechać w swoje rejony.

Radomiak II Radom – Powiślanka Lipsko 11.11.2017

Powiślanka: Nas na wyjeździe 67 osób autokar i furki, w tym 9 BRONIARZY i 4 KSZO (dzięki za wsparcie). Na trasie w obie strony z dyskoteką. Na meczu zawisła flaga patriotyczna LIPSKO oraz barwówka 1964. Dopingujemy cały mecz naszych kopaczy, co przynosi zwycięski wynik 0:1. Po powrocie do Lipska na rynku odpalamy piro + transparent na obchody 20-lecia zgody z Bronią. Większość z nas przenosi się do jednego lokalu by wspólnie świętować 20 lecie zgody oraz wygraną naszych piłkarzy. 1964&1926!!!

Broń: Dziś 9 fanów Robotniczego Klubu Sportowego wspiera ziomali z Powiślanka Lipsko. Przy okazji wspólnie świętujemy 20 lat zgody. Dzięki BRacia za zajebistą gościnę.

Nadstal Krzaki Czaplinkowskie – Tur Jaktorów 11.11.2017

Tur: Wczorajszy, ostatni w tym roku wyjazd na pewno przejdzie do historii naszej grupy kibicowskiej. Wczoraj nas 20 osób, piłkarze i wszyscy pracownicy klubu na daleki liczący ok. 50 km wyjazd ruszamy dwoma autokarami i 3 samochodami do położonych niedaleko Góry Kalwarii, Krzaków Czaplinkowskich. Pierwsza grupa dojeżdża na miejsce już 30 minut przed meczem, druga 10 minut przed, zaś trzecia na rozpoczęcie meczu. Zaznaczamy od razu swoją obecność głośnym dopingiem przez ok. 30 minut. Pod koniec pierwszej połowy prezentujemy oprawę składająca się z napisu „Wielka Polska Niepodległa”, z dachu spada wycinana sektorówka przedstawiająca polskiego żołnierza z mieczem, po bokach w górę idą małe flagi na kijach w barwach Polski, w połowie hymnu odpalamy pirotechnikę w barwach. Od początku drugiej połowy bardzo głośni wokalnie dopingujemy naszych kopaczy, a w 70 minucie robimy kolejną oprawę z napisem „Nieproszeni goście”. Na trybunie pojawia się sektorówka pod którą odpalamy piro. Po jej opadnięciu w górę idą duże flagi na kijach, a sektor oświetlają stroboskopy i race. Na trybunach jak tam wszyscy mówili „mistrzostwo świata”. Za to na boisku kolejna porażka. Kibice z Nadstalu zrobili też naprawdę fajne oprawy. My zaprezentowaliśmy się genialnie i nawet bez tego bębna i banerów pokazaliśmy wszystkim, że potrafimy się odbić i nie przejmować się ostatnimi wydarzeniami.

Jedność Żabieniec – Okęcie Warszawa 12.11.2017

RKS Okęcie: W tej rudzie zaliczamy wyjazdy bez zera meldujemy się na każdym punkcie na naszej malej mapie wyjazdowej. Dziś meldujemy się w żabieńcu gdzie już na ostatnich resztach sil po maratonie który mamy w ten weekend dopingujemy nasz RKS. Mecz jak mecz po wygraniu z liderem liczyliśmy ze znów podgonimy w tabeli, lecz stało się jak zawsze znów szykujemy oprawę, a nasi piłkarze tylko remisują kończymy rundę z wiceliderem i czekamy na druga rundę! Cały mecz staramy się zaznaczać nasza obecność. Wywieszamy 3 flagi, w tym jedna naszych Braci z Wołomina, którzy tego dnia z nami przybyli na wyjazd za co wielka Piona! Po rozmowach z działaczami klubu, którzy nas wsparli finansowo zorganizowaliśmy oprawę na ten mecz upamiętniającą rocznicę odzyskania naszej Niepodległości. Nasza grupa postanowiła również poczekać na koniec meczu by piłkarze jak i działacze klubu mogli uczestniczyć w tej wyjątkowej chwili. Dodatkowo chcieliśmy serdecznie podziękować Kowal – Radomski Kolekcjoner Vlep, którego mięliśmy przyjemność gościć na naszym osiedlu przez cały weekend. Wielkie dzięki.

Pogoń Siedlce – Raków Częstochowa 12.11.2017

Pogoń: Razem z nami AZS Podlasie w 20 osób, dzięki za wsparcie!

Marsz Niepodległości:

Okęcie Warszawa:

Radomiak Radom:

Broń&Powiślanka:

Ten wpis został opublikowany w kategorii SEZON 2017/2018. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.