Podsumowanie 28-29.10.2017

Kibice Świtu udali się do Warszawy na zaległy mecz z Polonią. Niestety nie było im dane pojawić się w sektorze gości. Z dobrej strony zaprezentowali się także fanatycy Mazura Radzymin oraz RKS-u Okęcie prezentując oprawy z użyciem pirotechniki. Na końcu warto wspomnieć o oprawie zaprezentowanej przez Broniarzy w trakcie finałowego spotkania Pucharu Polski.

Polonia Warszawa – Świt Nowy Dwór Mazowiecki 25.10.2017

Świt: W stolicy pojawiamy się w niecałe 100 osób (gościnnie 4 RKS Ursus, 18 MKS Ciechanów, dzięki!). Podczas wchodzenia na stadion ochronie przeszkadza rozmiar jednej z flag – 1,8 m x 8 m co jest standardowym rozmiarem wielu flag wiszących w Polsce (również na stadionie Polonii) oraz obawa zawieszenia flagi na bramce ewakuacyjnej (zjawisko, które również występuje na Polonii) mimo, że między bramkami była spora odległość, która umożliwiłaby wywieszenie flag bez ich zasłaniania. Pojawia się też ploteczka (zapewne utworzona przez samych pracowników pseudoochrony), że mamy ze sobą sektorówkę bądź mamy zamiar połączyć flagi aby takową utworzyć. Widząc coraz to nowe pomysły na uniemożliwienie wejścia i przeszkody stawiane przez dowódców, kierowników, szefów czy tam prezesostwo ochrony i nieodpartą chęć niewpuszczenia naszej grupy z byle powodu od razu opuszczamy sektor. Dopingujemy spod stadionu przez pierwszą połowę i po czym wracamy do siebie.

MKS Hutnik Warszawa – Mazur Radzymin 28.10.2017

Mazur: W wietrzne i deszczowe sobotnie popołudnie meldujemy się w 20 osób by wspierać Mazur na wyjazdowym meczu z MKS Hutnik Warszawa. Ze sobą mamy dwie flagi – Mazur Radzymin i Melanż Group. Podczas meczu prowadzimy w miarę regularny doping, w drugiej połowie odpalamy białe świece dymne, ognie wrocławskie i stroboskopy. Nasza drużyna wygrywa ten mecz 3-0, dzięki czemu wiemy że zimę spędzimy na miejscu dającym awans. BRAWO DRUŻYNA!

Nadstal Krzaki Czaplinkowskie – Okęcie Warszawa 28.10.2017

RKS Okęcie: Dzisiejszy wyjazd na pewno przejdzie do historii. Na trybunach gorąca atmosfera, a na boisku jakaś niemoc! Okęcie chcemy Lidera! Na meczu przygotowaliśmy sektorówkę z naszym Lotnikiem. Niestety nasz klubowy fotograf nie uchwycił całej oprawy, która fajnie dzisiaj wyszła na stadionie Nastalu. WSPIERAJ LOKALNY KLUB! 

Zdjęcia: rksokecie.pl

Puchar Polski (Radom):

Centrum Radom – Broń Radom 25.10.2017

Broń: Piłkarze znowu wygrywają, zapewniając przy tym dostateczne emocje i dużo bramek. Atmosfera jak na środowy wieczór super. Pirotechnika, spora ilość nowych twarzy na trybunie. Oby tak dalej. „My na Plantach mamy własny klub!” Brawo drużyna za charakter i walkę, taką jaką oczekujemy cały czas. Tak ma być do końca i teraz czekamy na awans. Pozdrowienia dla wszystkich obecnych, szczególnie dla BRaciaków z Powiślanki, na których zawsze można liczyć i wczoraj byli również z nami. AVE BROŃ!

Zdjęcie: broniarze.pl

Ten wpis został opublikowany w kategorii SEZON 2017/2018. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *