Podsumowanie 7-8.10.2017

Przerwa na reprezentację nie obfitowała w zbyt wiele ciekawych spotkań w niższych ligach. Warto odnotować aktywność kibiców Hutnika Huta Czechy oraz Amura Wilga, którzy pojawili się na swoich spotkaniach, a także kolejny wyjazd fanatyków Tura Jaktorów.

Mazur Radzymin – Dolcan Ząbki 04.10.2017 (PUCHAR)

Mazur: W środę w meczu okręgowego Pucharu Polski po raz pierwszy od wielu lat mamy okazję podejmować u siebie Dolcan. Pomimo słabej pogody i pory dnia (godz. 15:30) zebraliśmy się w 40 osób. Oprócz naszej flagi zawisła flaga „Dolcan nigdy nie zginie”, a obok nas w młynie stanęło 5 gości z Ząbek. Głośnym dopingiem wspieramy obie drużyny, a w 90. minucie na 90-lecie Dolcanu odpalamy symbolicznie 9 rac śpiewając sto lat naszym gościom. Na boisku Mazur przegrywa 3-6 i na VI rundzie kończy tegoroczną przygodę z pucharami. Warto wspomnieć, że wyjątkowo na meczu pojawiła się ochrona i policja. Kto wpadł na pomysł, żeby dodatkowo ochraniać mecz między zaprzyjaźnionymi ekipami ? Po końcowym gwizdku smutni panowie ruszyli w stronę trybuny by wlepiać mandaty, jednak skończyło się na spisywaniu. Piłka nożna bez policji!

Świt Nowy Dwór Mazowiecki – Pelikan Łowicz 06.10.2017

Świt: Na mecz z Pelikanem klub zaprosił pana Tadeusza Moszczyńskiego ps. „Tadzik” Powstańca Warszawskiego, harcerza Szarych Szeregów odznaczonego między innymi Orderem Niepodległości czy Krzyżem Armii Krajowej. Z tej okazji wisi transparent „Chwała Bohaterom” plus dwie narodówki mała i dawno nieoglądana na naszym płocie duża.

Amur Wilga – Victoria Zerzeń 07.10.2017

Hutnik: Wspieramy w 5 osób Amur na ich meczu domowym z Victorią Zerzeń. Na początku meczu podczas minuty ciszy dla ŚP Sebastiana Woźniaka zostają odpalone race. Na płocie wisi tego dnia flaga Huta i Wilga oraz transparent dla ŚP Seby. Podczas meczu prowadzimy rwany doping.

Zdjęcia: amur-wilga.pl

Broń Radom – Pilica Białobrzegi 07.10.2017

Broń: Piękny wieczór. Świetne emocje. Wytrwałość, Broniarska zacietość oraz głośny doping przyniosły bardzo ważne 3 punkty . Oby więcej takich spotkań. AVE BROŃ!

Znicz Pruszków – Radomiak Radom 07.10.2017

Victoria Sulejówek – Polonia Warszawa 07.10.2017

Kibiców Victorii Sulejówek wspierała ekipa Józefovii Józefów z flagą.

Rozwój Warszawa – Tur Jaktorów 07.10.2017

TUR: Jednym słowem trzeba przyznać że to co zrobiliśmy na wczorajszym wyjeździe jest mistrzostwem świata. Mnóstwo pirotechniki, głośny doping , remis z 6 drużyną w tabeli, to było coś niesamowitego. O godzinie 15:30 ruszyliśmy transportem kołowym w 8 osób na Warszawskie Bemowo. Na miejscu obecne z nami 2 osoby z Ursusa, 1 osoba z Legionovii oraz dwie osoby z Bemowa. Razem utworzyliśmy spory młyn w klatce w której od pierwszej minuty zaczęło się piekło. Od 1 do 90 minuty co chwila odpalane było dużo wszelakiej pirotechniki , doping był kapitalny prowadzony przez cały mecz w asyście bębna. Wywieszamy 3 banery oraz transparent ” Zapier****ć ku**a wygrać” cała ta otoczka ze wszystkim co zrobiliśmy widać zadziałala na naszych kopaczy ponieważ zremisowali z 6 drużyną w tabeli z którą do 80 minuty Tur wygrywał 3:1. Taki wyjazd i wynik dodaje nam więcej sił na dalszą pracę i doping dla naszych kopaczy.

Mazovia II Mińsk Mazowiecki – Hutnik Huta Czechy 08.10.2017

Hutnik: W Mińsku stawiamy się w dwie osoby ze wsparciem pięciu głów z Amura. Na płocie wieszamy dawno nie widzianą UH ’06 oraz transparent dla ŚP Seby z Wilgi, którego pożegnaliśmy w poprzedni piątek. Przed meczem dobija do nas ok. 15 osób z Mazovii z flagą. Ograniczamy się do pojedynczych okrzyków. Przez cały mecz integracja.

Wisła Maciejowice – Olimpia Warszawa 08.10.2017

Olimpia: W dniu dzisiejszym meldujemy się na naszym najdalszym klimatycznym wyjeździe w Maciejowicach. Kopacze wygrywają 4:1. Dzięki Dolcan za wsparcie!

Gościnne występy:

AZS Podlasie – Chełmianka Chełm 07.10.2017

AZS Podlasie: Na sobotnim meczu z Chełmianką wystawiamy 170-180 osobowy młyn. Dopingujemy przez całe spotkanie na dobrym poziomie, na płocie wiszą dwie flagi ”Wschodnie Charaktery” oraz ”Orzechówek” Wspierają nas tego dnia zgodowicze z Warszawianki oraz Pogoń Siedlce – Dzięki Wielkie! Niestety po meczu ”dzielna’ Bialska psiarnia wypisuje kilka mandatów za nic. Goście obecni z jedną flagą.

Ten wpis został opublikowany w kategorii SEZON 2017/2018. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.