Podsumowanie 23-24.09.2017

Najciekawszym wydarzeniem weekendu był wyjazd kibiców Radomiaka na tereny zajmowane przez nowo powstałą podkarpacką koalicję. Ku zdziwieniu jednej z rzeszowskich ekip warszawsko-radomska koalicja zawitała pod ich kasy. Równie ciekawie zapowiadał się dzień później wyjazd Legionistów do Białegostoku. Niestety kibicom Legii Warszawa nie było dane wejść w komplecie na sektor gości przez absurdalną postawę ochrony.

Broń Radom – Naprzód Skórzec  22.09.2017

Broń: W piątkowy wieczór nasza Broń wygrała kolejny mecz z rzędu i dzięki innym wynikom jest co raz bliżej pozycji lidera. Na tym spotkaniu zbiera się ok 50 CHłopców z Placu Broni oraz 4 BRaci z Powiślanki – dzięki ziomale. W drugiej połowie w większości doping prowadzony na dwie strony co naprawdę wychodziło konkretnie jak na liczbę osób na stadionie. AVE Broń! 

Mazur Gostynin – Dolcan Ząbki 23.04.2017

Dolcan: W sobotę w 5 dyszek meldujemy się w Gostyninie, w tej liczbie kilkanaście osób z Warszawy i Radzymina, wielkie dzięki!

Stal Stalowa Wola – Radomiak Radom 23.09.2017

Warchoły do Rzeszowa udały się w sile 4 autokarów oraz równie licznej zmotoryzowanej grupie szukającej mocnych wrażeń. Ku zaskoczeniu kibiców Resovii pod ich kasami zameldowała się warszawsko-radomska koalicja. We wszystko jednak wmieszali się Ci co zawsze mocno komplikując plany przyjezdnych.

Zdjęcie: radomiak.pl

Marcovia Marki – Hutnik Warszawa 23.09.2017

W Markach zameldowało się 7 reprezentantów Dumy Bielan. 

Zdjęcie: Hutnik Warszawa Kibicowsko

Gwardia Warszawa – Tur Jaktorów 24.09.2017

TUR: Po raz kolejny mamy zepsuty weekend na skutek fatalnej gry naszych kopaczy. Wierzymy w to że w końcu się podniosą, ale trzeba walczyć aby utrzymać się w aktualnej lidze. My jak na kibiców przystało po raz kolejny pokazujemy się z dobrej strony. Transportem kołowym w 10 osób wybieramy się na Warszawską Wolę na bardzo nam znany stadion. Wywieszamy 3 banery i prowadzimy doping bez przerw na wysokim poziomie całą pierwszą połowę. Po kolejnych straconych bramkach odpuszczamy sobie jakikolwiek doping, który jest ograniczony jedynie do różnych okrzyków w stronę piłkarzy i piosenki na drużynę z Konwiktorskiej. Wracamy w złych humorach, ale też z nadzieją iż w końcu klub zacznie odnosić lepsze rezultaty, a my mimo wszystko będziemy starali się w tym pomóc.

Pogoń Siedlce – Ruch Chorzów 24.09.2017

Pogoń: Razem z nami Wisła Puławy (5 osób) i Mazovia Mińsk Mazowiecki (5 osób), dzięki!

Zdjęcie: Maciej Sztajnert

Jagiellonia Białystok – Legia Warszawa 24.09.2017

Do Białegostoku specjalem udało się blisko tysiąc Legionistów. Skandaliczne zachowanie ochrony dla której problemem była flaga sprawiło, że sektor gości pozostał tego dnia pusty.

Zdjęcie: hagi77

Ten wpis został opublikowany w kategorii SEZON 2017/2018. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *