Podsumowanie 16-17.09.2017

Kibice Mazura Radzymin odpalili pirotechnikę w trakcie derbów. Fanatycy Tura Jaktorów efektownie świętowali powrót na trybuny. Natomiast sympatycy Świtu udali się na ciekawy wyjazd do Drwęcy Nowe Miasto, gdzie podjęli próbę skrojenia fany gospodarzy.

Radomiak Radom – Błękitni Stargard 15.09.2017

Warchoły prowadzą mobilizację na wyjazd do Rzeszowa, który odbędzie się już w najbliższą sobotę.

Zdjęcia: radomiak.pl

Narew Ostrołęka – GUKS Krasnosielc 16.09.2017

Narew: Tego dnia zbieramy się w około 40 osób i prowadzimy doping przez całe spotkanie. Na meczu wywieszamy transparent nawiązujący do sowieckiej agresji na Polskę podczas II wojny światowej. Cieszy kolejna wygrana naszych piłkarzy, ale nerwów nie brakowało. W przerwie tego spotkania mamy przyjemność poznać zawodniczki, które będą reprezentowały nasz klub w nowej sekcji pływackiej MZKS Narew Ostrołęka. Witamy Panie już oficjalnie w niebiesko-czerwonej rodzinie i życzymy wielu sukcesów.

Zdjęcie: eOstroleka.pl

Mazur Radzymin – Marcovia II Marki 16.09.2017

Mazur: W sobotnie popołudnie Mazur podejmował rezerwy Marcovii Marki. Zbieramy się w 40 osób i głośnym dopingiem wspieramy Mazur. Nie szykowaliśmy oprawy, ale pirotechniki nie mogło zabraknąć. Pod koniec pierwszej połowy odpalamy białe i żółte Ognie Wrocławskie oraz świecie dymne w barwach naszego klubu. Do tego w ruch poszły białe i czarne machajki. Mazur efektownie wygrywa 7-1, dzięki czemu zostaliśmy liderem z kompletem zwycięstw. Ponadto, aby uzupełnić, w ostatnich tygodniach jesteśmy obecni na wyjazdach w Legionowie (5 osób) i Rembertowie (14 osób).

Wisła Płock – Pogoń Szczecin 16.09.2017

Wisła: Wczorajszy mecz przy Łukasiewicza 34 obejrzało zaledwie 3111 kibiców. Nie oszukujmy się, ale jest to bardzo niska frekwencja, najsłabsza w tym sezonie. Patrząc po internetowych komentarzach – ludzie do narzekania są pierwsi, zaś do wymagania od siebie – ostatni.

Zdjęcie: Wisła Płock

Tur Jaktorów – Świt Warszawa 16.09.2017

Tur: Brakowało nam tego bardzo. Wiemy jak grają ostatnio nowi kopacze Jaktorowskiego Tura. Mimo tego wracamy w wielkim stylu. Zbieramy się w 22 osoby wywieszamy 3 banery i cały mecz z małymi przerwami prowadzimy doping. Na wyjście piłkarzy prezentujemy oprawę składająca się z sektorówek z napisem „ULTRAS” , napisem na barierkach „Wracamy do domu na nasze trybuny podkręcić klimat wywołać pioruny ” oraz postacią która jest przebrana w ultrasa który wyciąga z torby race. Po odliczaniu odpalamy dużą ilość pirotechniki. Po meczu piłkarze podchodzą do nas i dziękują nam za tak wielki powrót na który piłkarze witają nas remisem 1:1 po wielkiej walce. Oby tak dalej, my w tym pomożemy i jedziemy dalej.

Drwęca NML – Świt Nowy Dwór Mazowiecki 17.09.2017

Świt: W Nowym Mieście Lubawskim pojawiliśmy się w 40 osób wraz z 2 flagami. Drwęca wystawia 20-25 osobowy młyn wieszając płótno „1919”. Po kilku minutach gry wykorzystując małą dziurę w klatce właściwie wyczołgujemy się z sektora dobiegając w okolice młyna, który jednak w tym momencie „przemieścił” się wraz z faną w inne rejony. Wobec takiego obrotu sprawy wracamy na sektor. Po jakimś czasie pojawia się kolejna ekipa gospodarzy (również 20-25 osób), która próbuje kombinacji od tyłu sektora co niestety było skazane na porażkę wraz z narastającymi siłami policji.

Zdjęcia: Bialo-Zieloni.pl

Ten wpis został opublikowany w kategorii SEZON 2017/2018. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *