Podsumowanie 2-3.09.2017

Derby Ostrołęki za nami. Kibice Dumy Kurpi dali jasno do zrozumienia, że w Ostrołęce jest miejsce tylko dla Narwi. Ponadto z dobrej strony pokazali się fanatycy OKS-u Otwock. Natomiast Broniarze zaprezentowali flagę w old-schoolowym stylu.

KS Wesoła – GKP Targówek 29.08.2017

GKP Targówek: W nietypowym, wtorkowym terminie przyszło nam wybrać się na wyjazd do Wesołej na mecz z miejscowym KS’em. Na stadionie w Wesołej nie gościliśmy już kilka dobrych lat, więc dla większości z nas była to pierwsza wizyta w tym miejscu. Na mecz ruszamy w ponad 20 osób, kilkoma samochodami – odległość niewielka, sprawnie docieramy na miejsce a tam zastajemy kilka radiolek i wielu smutnych panów – zupełnie nie wiemy czemu. Na mecz wchodzimy chwilę przed pierwszym gwizdkiem, zajmujemy miejsca na Górce, wieszamy dwie flagi (Patogen i Zielona Horda) oraz transparent dla dwóch piłkarzy którzy lada moment obchodzić będą urodziny. Doping rwany, choć jak już zdążyło nam się krzyknąć, trzeba przyznać że niosło się konkretnie po okolicy. Piłkarze mimo prowadzenia 2:0 remisują ostatecznie 2:2 i wracamy na Targówek z jednym punktem – szkoda, bo chłopakom na prawdę zależało na wyniku. Trzeba im jednak oddać że zagrali 2 mecze w 3 dni. Droga powrotna również bez żadnych przygód i ten krótki wyjazd można uznać za zaliczony.

PS. Nasz kierownik drużyny niestety nie miał tyle szczęścia i na powrocie holuje się za nim jeden patrol milicji. W połowie drogi uprzykrzają mu życie na podstawie niesprawnego światła stopu, sprawdzając wszystko co się tylko da. PIŁKA NOŻNA BEZ POLICJI!

Zdjęcie: Moja Turystyka Stadionowa

Broń Radom – Oskar Przysucha 30.08.2017

Broń: Na wczorajszym meczu zbiera sie ok 50 duchów miasta. Na płocie wisi m.in flaga uszyta ze szmat sąsiadek, zdobytych w ostatnim czasie. Z pewnością dodała trochę klimatu oldshool’owego. 
P.S Na mieście nas nie ma, a w internecie znowu można przeglądać dziesiątki komentarzy kibiców z wójtostwa pod naszymi zdjęciami. Promocja na całego. Tak wiec wszystko się zgadza.

Zdjęcie: Bronradom.pl

Narew Ostrołęka – Korona II Ostrołęka 02.09.2017

Narew: Derby! Derby, ale tylko na boisku, chyba nigdy nie doczekamy się jakieś aktywnej grupy kibiców naszego lokalnego rywala. Chociaż doszły nas słuchy, że na policyjne biurka wpłynęły jakieś pisma, że Korona ubiega się o wydzielenie sektora na 150 osób i oddzielnego wejścia na mecz, nie wiemy jak chcieli tego wyczynu dokonać, gdyż na mecze pierwszej drużyny nie przychodzi tylu ludzi. No, ale dosyć już tego Science Fiction. My na tym meczu zbieramy się w około 60 osób wywieszamy dwie flagi i prowadzimy w miarę dobry doping dla naszych piłkarzy którzy zostawiali serducho na boisku no, ale to JESZCZE nie wystarczyło, by ograć bardziej doświadczonego rywala. Głowa do góry Panowie macie dla kogo grać, walczymy dalej, jesteśmy z Wami! Widać to było po końcowym gwizdku, gdzie podeszliście do nas, mieliście do kogo podejść zbić „piątki” mimo przegranego meczu. Piłkarze Korony na środku boiska świętowali sami, przy płocie też nikt na nich nie czekał by podziękować za grę. Tak więc Panowie piłkarze, trenujcie, walczcie i do następnego meczu! NAREW NIGDY NIE ZGINIE! Tak jeszcze na koniec uprzedzając pytania dlaczego bluzgamy na Koronę. Ponieważ ten klub otaczają ch… zawistni ludzie którzy przy tzw. „stolikach” robią pod „górkę” Narwi na każdym kroku!

OKS Otwock – Vulcan Wólka Mlądzka 02.09.2017

OKS Otwock: Jeszcze nie tym razem… OKS przegrywa w derbach z Vulcanem 0:1 po całkiem dobrym meczu. Na trybunach około 300 osób, a w młynie Żółto-Czarnych dopinguje 50 kibiców w tym ziomki z KS Warki i Józefovii Józefów. W drugiej połowie odpalamy trochę piro. Gra młodych piłkarzy co raz lepsza. Czekamy na pierwszą bramkę! Był, Będzie, Jest Otwocki KS!

Ten wpis został opublikowany w kategorii SEZON 2017/2018. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *