Kibice Bzury Chodaków walczą o swój klub!

Sympatycy Bzury Chodaków od dłuższego czasu walczyli o przetrwanie swojego klubu. Niestety 28 sierpnia decyzją Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej drużyna seniorów została oficjalnie wycofana z rozgrywek IV ligi. Kibicom Bzury życzymy wytrwałości w walce o dobre imię i przetrwanie klubu. Bzura Nigdy Nie Zginie!

Relacja kibiców Bzury Chodaków: 

Zbieramy się wczoraj spontanicznie w 70 osób dobrej ekipy, żeby pokazać co myślimy o nieudacznictwie w zarządzaniu Bzurą przez Trafalskiego i Ciesielskiego. Zapewne liczba byłaby jeszcze większa, gdyby nie okres wakacyjny. Macie jak w banku, że jeśli nie zaprzestaniecie akcji niszczenia naszego klubu i utrudniania pracy nowemu zarządowi to będziecie mieć liczniejsze i częstsze wizyty. Co ciekawe wezwana prewencja nawet nie próbuje podjąć interwencji wobec nas, mimo wezwania przez likwidatorów 90-letniej tradycji. 

Dzisiejszy artykuł na stronie Bzury dotyczący akademii to jakiś żart. Doceniamy umiejętności posługiwania się językiem stalinowskiej propagandy. Przy takiej megalomanii co będzie następne – portrety Trafalskiego w szatniach? 

Prawda jest taka, że mamy zapewnienie, że nowy zarząd zadba o akademię jeszcze lepiej, dysponując większym budżetem. Obecny potrafi tylko skomleć o tym jak wszystko jest złe, bez żadnych możliwości pozyskania nowych sponsorów i środków do rozwoju. Pytanie do rodziców – chcecie ludzi, którzy sķłócili wszystkich ze sobą, są spaleni wizerunkowo, mają przeciwko sobie całe miasto i brak perspektyw, czy nowy zarząd z niespotykanymi do tej pory środkami na rozwój? Chcecie zaufać komuś kto tydzień temu pisał, że chętnie odda klub, jeśli znajdą się sponsorzy, a dziś robi wszystko, żeby zostały tylko zgliszcza? Przecież to oni wymyślili sparing przeciwko Pelikanowi, może my zmusiliśmy Wasze dzieci do gry wtedy? Gdyby nie wysoka porażka to Trafalski i Ciesielski by im kazali grać, sami tak napisali. „Niestety niekorzystny wynik dał nam odpowiedź”.

Nikt nie marginalizuje akademii, ona nadal będzie istnieć w niezmienionym kształcie, w dodatku z większym budżetem. Ale nie pozwolimy na to, żeby ktokolwiek dopuścił do zniszczenia Bzury kosztem juniorów. Poza tym z Trafalskim i Cisielskim tracą całkowitą możliwość stopniowego ogrywania się w przyzwoitej 4 lidze, natomiast z perspektywą występowania na pastwiskach A-klasy dopiero za rok, gdzie dominuje zasada „piłka może przejść, ale zawodnik nie.” Naprawdę chcecie ryzykować ich zdrowiem w lidze rzeźników? Nowy zarząd ma środki na utrzymanie obecnego poziomu, nawet z perspektywą walki o 3 ligę w niedalekiej przyszłości. Chcecie, żeby Wasze dzieci się rozwijały, czy zrobiły dwa kroki do tyłu?

Wielkie dzięki dla tych, którzy wczoraj się pojawili pod klubem i sochaczewskiej Legii za solidne wsparcie!

Na koniec szacunek dla Hutnika Warszawa za sportową postawę i solidarność!

Więcej informacji znajdziecie na profilu: Kibice Bzury Chodaków

Ten wpis został opublikowany w kategorii AKTUALNOŚCI. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *