Kibicowskie turnieje na Mazowszu

Letnia przerwa sprzyjała organizacji kibicowskich turniejów. Swoje turnieje zorganizowały m. in. ekipy Legii Warszawa, Wisły Płock czy Powiślanki Lipsko. Na każdym z nich nie zabrakło wspólnej integracji, wielu piłkarskich emocji oraz nagród za zajęcie najwyższych miejsc. Zapraszamy do zapoznania się z relacjami z wspomnianych turniejów.

Turniej kibiców Legii Warszawa 24.06.2017

Na stadionie Świtu Warszawa odbył się piłkarski turniej kibiców Legii Warszawa, w którym wzięło udział, aż 50 drużyn. Na Jelonkach zameldowało się około 700 osób. Do dyspozycji kibiców był darmowy grill oraz piwko. Nie zabrakło również głośnego dopingu i pirotechniki. W turnieju wzięły udział również lokalne ekipy z naszego województwa, jak MKS Ciechanów, Dolcan Ząbki czy Hutnik Warszawa.

XVII Turniej Kibiców O Puchar SSKWP 01.07.2017

Petra: W minioną sobotę (01.07) na tzw. „balonie” odbyła się już XVII edycja Turnieju Kibiców o Puchar Stowarzyszenia Sympatyków Klubu Wisła Płock. Zainteresowanie od początku było ogromne, o czym świadczy aż 16 drużyn, które wzięły udział – osiedla: Skarpa, Podolszyce (2 zespoły), Wielka Płyta, Słodkie, Międzytorze, grupy: Patologang, G.U.N., Dogs Band, Gentlemenels, fan-cluby: zjednoczone oraz Sierpc, goście: Stomil Olsztyn i Orlęta Radzyń, a także pracownicy klubu Wisła Płock. Oprócz grających osób, od początku turnieju aż do jego zakończenia można było spotkać naprawdę bardzo dużą ilość ludzi. Dużym zainteresowaniem cieszyły się stoiska z pamiątkami, a także stoisko z grillem i napojami procentowymi. Ciężko nam oszacować, ile osób mogło być na terenie „balona” przez cały czas trwania rozgrywek, ale była to naprawdę bardzo duża liczba, co niezwykle cieszy. Wróćmy jednak do sportowych aspektów. Zwycięzcami okazali się pracownicy klubu Wisła Płock, drugie miejsce zajęło osiedle Słodkie, trzecie miejsce osiedle Wielka Płyta, zaś czwarte miejsce osiedle Tysiąclecia. Każdemu spotkaniu towarzyszył doping, co chwilę pojawiała się pirotechnika, zaś na całej szerokości płotu wisiały flagi. Mecze przynosiły wielką ilość emocji i żywiołowe reakcje, a na samym boisku brakowało może czasem techniki, ale na pewno nie walki, charakteru i zaangażowania. Warto też wspomnieć, że odbyła się zbiórka pieniędzy na rehabilitację dla Maćka z Drobina, który uległ poważnemu wypadkowi kilka miesięcy temu. Flaga z jego wizerunkiem oraz hasłem pozdrawiającym go wisiała aż do samego końca turnieju. Już po zakończeniu rozgrywek i dekoracji, impreza przeniosła się do lokalu Lisia Jama, gdzie płoccy kibice w towarzystwie gości z Olsztyna, których w Płocku pojawiło się ok. 70 oraz gości z Radzynia Podlaskiego, których przyjechało ok. 25, hucznie integrowali się. Podziękowania dla wszystkich, którzy dołożyli choćby najmniejszą cegiełkę do organizacji i trwania tego turnieju, bo chyba wszyscy zgodnie stwierdzą, że było to naprawdę udane wydarzenie w płockim świecie kibicowskim. I do zobaczenia na meczach!

Turniej z okazji 5-lecia grupy Zachodnia Koalicja 02.07.2017

Zdjęcie: hagi77.pl

Supporters Cup London 09.07.2017

Broń: Na corocznym turnieju Supporters Cup London tradycyjnie zawitało 30 BRoniarzy z UK. Na turnieju, jak zawsze zorganizowana została zbiórka dla BRaci po drugiej stronie, a po turnieju wszyscy wspólnie udaliśmy się do puBu. Dzięki Wielkie za przybycie i widzimy się za rok. MOST WANTED BRON RADOM. W turnieju udział brały ekipy Broń Radom, GKS Katowice, Górnik Zabrze, Wisłoka Dębica, Siarka Tarnobrzeg, Motor Lublin, Stal Sanok oraz Petrochemia Płock.

Charytatywny turniej piłkarski w Lipsku 09.07.2017

Powiślanka: Zorganizowaliśmy I Charytatywny Turniej dla Ani Wielorańskiej – dziewczyny, która uległa wypadkowi i porusza się na wózku i potrzebuje ciągłej rehabilitacji by stanąć na nogi. Z organizacją turnieju było trochę roboty, ale daliśmy radę. W tym momencie chcieliśmy podziękować Urzędowi Miasta i Gminy, dziewczynom z Miejskiego Ośrodka Socjoterapii w Szymanowie za pomoc jak i wszystkim firmom i osobom prywatnym, którzy pomogli w tej fajnej idei. Turniej przerósł nasze oczekiwania, ponieważ mieliśmy nadzieję, że zapisze się 10/12 zespołów, a ostatecznie było ich aż 20! Ale to nie pokrzyżowało nam planów, wręcz przeciwnie, bo dodało nam skrzydeł do jak najlepszego ogarnięcia turnieju. Przez sam turniej przewinęło się około 500/600 osób. Drużyny składające się z kibiców i nie tylko zaczęły grać od godziny 9, a sam turniej skończył się o 19. Przez cały ten czas prowadziliśmy licytacje, było stoisko z grillem, animacje oraz konkursy dla dzieci. Cały dochód z tych atrakcji szedł na konto Ani. Turniej wygrała drużyna GSR z Ostrowca, drugie miejsce zajęła ekipa Kingspana, a trzecie Barmania. Na turnieju gościmy 10 chłopaków z Broni Radom, którzy przekazali koszulkę na licytacje (dzięki) i 2 gości z KSZO. Wszystkie pieniądze, które zebraliśmy, a było ich aż 10735zł przekazaliśmy Ani i mamy nadzieję że przydadzą się jej w rehabilitacji i za jakiś czas zobaczymy ją w pełnej sprawności za co trzymamy mocno kciuki. Chcemy jeszcze raz podziękować wszystkim sponsorom, którzy wsparli turniej, sportowcom w tym Damianowi Janikowskiemu, Rafałowi Jackiewiczowi, Robertowi Burneice, którzy przekazali swoje koszulki na licytacje, osobom prywatnym, drużynom i osobom, którzy w niedziele spędzali czas z nami na turnieju i wsparli akcje. Wspierajcie nasze akcje… Kibice to nie tylko Bandyci jak kreują nas różne media.

Broń: Do Lipska na turniej organizowany przez Braci z Powiślanki wybieramy się w 9 osób. Nie zgłaszaliśmy udziału w rozgrywkach ze względu na świadomość nie punktualnego przybycia. Szybka zbiórka i przekazujemy 200 zł oraz koszulkę do licytacji na ten szczytny cel jakim jest rehabilitacja Ani. Warto zaznaczyć, że to już nie pierwsza inicjatywa chłopaków z Powiślanki, którzy pomagają Ani wrócić do sprawności a tym razem udało się zebrać 10735 zł co jest naprawdę znakomitym osiągnięciem. Turniej świetnie zorganizowany za co brawa. Udział brało ok. 20 drużyn, my świetnie się bawimy obserwując zmagania piłkarskie. Bierzemy także udział w kilku licytacjach ostatecznie udało nam się wygrać Bluzę Powiślanki oraz jeden z Nas wygrał coś specjalnie dla swojej dziewczyny. Cały dzień minął fajnie przy grillu, różnych konkursach i licytacjach. Warto pomagać! Gratulacje dla Powiślanki za organizacje oraz podziękowania za gościnę. Zawsze Razem Broń & Powiślanka!

Ten wpis został opublikowany w kategorii SEZON 2016/2017. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *