Podsumowanie 24-25.06.2017

Za nami dość nudny weekend. Najciekawszymi i jedynymi relacjami, jakie otrzymaliśmy były obchody 70-lecia Skry Drobin oraz barażowy dwumecz o III ligę pomiędzy Victorią Sulejówek, a Pogonią Grodzisk Mazowiecki. Kibice z Drobina uświetnili jubileuszowe spotkanie piroshow, a kibice Pogoni Grodzisk Mazowiecki po długiej przerwie udali się na swój wyjazd.

Victoria Sulejówek – Pogoń Grodzisk Mazowiecki 24.06.2017

Zdjęcie: Traficco

Pogoń: Po długiej przerwie na szlaku kibicowskim, ogarniamy się na szybko i ruszamy busem do Sulejówka gdzie dojeżdża do nas Mazovia (dzięki) i wspólnie ok. 15 osobową ekipą udajemy się na stadion. Niestety nie udaje nam się wejść i prowadzimy doping zza ogrodzenia. Pogoń przegrywa jednak szanse na awans nadal pozostają.

Mazovia: W sobotę wspieraliśmy naszą zgodę w 5 młodych głów. Wyjazd byłby ciekawszy, gdyby nie natrętność smutnych panów i służb porządkowych. Doping średni. Gospodarzy trudno ocenić, jak na nasze oko jakieś 30 głów.

Skra Drobin – Wisła Płock 25.06.2017

Skra: Na mecz z okazji obchodów 70-cio lecia klubu zbieramy się 2 godziny przed meczem w mieście, po czym w asyście świec dymnych i dopingu idziemy przemarszem przez miasto na stadion. Na gwizdek w górę idzie sektorówka ozdobiona po bokach w race i świece dymne. Doping momentami stał na dobrym poziomie. W trakcie meczu mały piknik, grillowanie, zimne piwko. Tego dnia wspomagają nas delegacje z Sierpca, Bielska i Płocka, za co wielkie dzięki! Do następnego! Drobin to miasto Nafciarzy!

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii SEZON 2016/2017. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *