Podsumowanie 17-18.06.2017

Kibice MKS-u Ciechanów zaliczyli ciekawy wyjazd do Płocka, gdzie na miejscowym stadionie czekała ekipa Petry. Gorącą atmosferę ostudziły jednak liczne oddziały tych co zawsze. Fanatycy Ożarowianki ze wsparciem Mazovii pojawili się w Grodzisku Mazowieckim, a na meczu Mazura Radzymin debiut zaliczyła nowa flaga. 

Czarni Węgrów – Dolcan Ząbki 14.06.2017

Dolcan: Wczoraj w Węgrowie melduję się 35 osób z dwiema flagami, z nami również jeden Olimpijczyk. Zespół na boisku utrzymał IV ligę, po meczu zawijamy bez żadnego świętowania, podziękowaliśmy piłkarzom tylko za spełnienie obowiązku, koszulki i zdecydowanie lepszą grę w końcówce sezonu. Więcej słów w podsumowaniu sezonu które ukaże się za jakiś czas. Warto wyczekiwać

Pogoń Grodzisk Mazowiecki – Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 17.06.2017

Ożarowianka: Do Grodziska docieramy w około 30 osób, w tym 8 osób Mazovii (dzięki za wsparcie bracia!) i jedna osoba reprezentująca gospodarzy. Pod koniec meczu odpalamy, doping przez cały mecz, obeszło się bez zbędnych interwencji chociaż dookoła porozstawiani wszędzie.

Mazovia: W sobotnie popołudnie wspieramy Ożarowiankę na wyjazdowym meczu w Grodzisku w 8 osób. Podróżujemy pociągiem plus 2 osoby fura. Razem z KSO i dwoma chłopakami z Pogoni tworzymy około 30 osobowy młyn. W drugiej połowie odpalamy świece dymne w barwach KSO, po meczu udajemy się na wspólny browar i wracamy do domu. W obie strony towarzyszy nam dobra zabawa, wyjazdowy klimat! Dziękóweczka dla naszego ziomka z PGM, który oprowadzał naszą wycieczkę po meczu.

Wisła II Płock – MKS Ciechanów 17.06.2017

MKS Ciechanów: Ostatni wyjazd przypadł nam do Płocka. Na sektorze gości stawiamy się w liczbie 110 osób w tym 10 z Nowego Dworu Maz., 5 Otwock, 5 Grójec&Warka, 4 Ostrołęka, 3 Wyszków i 3 Przasnysz. Dzięki wielkie za wsparcie LEGIA TO MY! Na meczu dochodzi do lekkiego spięcia, które kończy się napinką miejscowych zza płotu, którzy rzucają w nasza stronę kamienie i kilka butelek po chwili wkraczają ci co zawsze i kończy się na gazowaniu. Szkoda, że miejscowi nie byli tak aktywni na stadionie i nie przeskoczyli półmetrowego płotka. W drugiej połowie prowadzimy sporadyczny doping, kopacze pewnie wygrywają 5-0 i tym samym kończą sezon na 2 miejscu w tabeli. Podróż w obie strony bez wrażeń.

Petra:

Zdjęcia: portalplock.pl

Mazur Radzymin – WKS Rząśnik 18.06.2017

Mazur: Za nami ostatni mecz sezonu. Przygotowania do spotkania zaczęliśmy na dwa tygodnie przed meczem, kiedy drużyna walczyła jeszcze o awans do Okręgówki. Niestety strata punktów tuż przed końcem rozgrywek przekreśla nasze szanse przez co jesteśmy zmuszeni kminić wszystko od nowa. Mobilizujemy się pomimo wyników i wystawiamy tego dnia 50-osobowy młyn, z nami Dolcan Ząbki i gościnnie 3 ziomków z Pogoni Siedlce, dzięki za wsparcie! Od początku wieszamy flagi „Mazur”, „Dolcan nigdy nie zginie” i „Melanż Group”. Podczas meczu prowadzimy głośny doping. Z atrakcji ultras w pierwszej połowie rzucamy konfetti i serpentyny. Na początek drugiej połówki na płocie ląduje transparent „Odpalmy za błędy”, który odnosi się kolejnej zmarnowanej szansy. Do tego odpalamy ognie wrocławskie, stroboskopy i ognie rzymskie, co chwila wybuchają achtungi. Po tej prezentacji wywieszamy naszą nową flagę (Mazur Radzymin z herbem Mazura i naszego miasta). Płótno notuje efektowny debiut, odpalamy przy tym mnóstwo świec dymnych i rac, nad głowami powiewają również flagi na kijach. Po meczu bawimy się z ziomkami nad wodą.

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii SEZON 2016/2017. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *