Podsumowanie 10-11.06.2017

Do ciekawego spotkania doszło w B-klasie, gdzie GKP Targówek podejmował mało znaną drużynę AKS Zły Warszawa. Kibice KS-u Łomianki zaprezentowali choreografię na zakończenie sezonu, a kibice Płomienia odpalili świece dymne. Ponadto kibice Radomiaka w dobrej liczbie udali się do Bytowa wspierać swój zespół w barażowym meczu.

KS Łomianki – Pogoń II Siedlce 10.06.2017

KS Łomianki: Na wstępie chciałbym podziękować wszystkim za obecność! Tego dnia zbieramy się w +/- 30 osób. Z okazji ostatniego meczu w tym sezonie na naszym stadionie robimy oprawę. Takiego pokazu już dawno u nas nie było. Smutnych panów o dziwo nie było. Gości brak.

Zapraszamy do obejrzenia galerii z tego spotkania: link

GKP Targówek – AKS Zły Warszawa 10.06.2017

GKP Targówek: 9 lat organizujemy doping i oprawy na meczach GKP, przez ten czas przyszło nam zwiedzić prawie wszystko, od B-Klasowych kartoflisk po 3 ligowe wycieczki po kilkaset kilometrów. Śmiało możemy powiedzieć, że czegoś takiego jak dziś jeszcze nie widzieliśmy… My wystawiamy około 60-70 osobowy młyn, z nami delegacja Ząbkowskich Legionistów, na płocie 3 flagi oraz okazjonalny transparent dla Pani Prezes „Demokratycznego” klubu, jakim jest Zły. Goście natomiast… co tu dużo gadać, parada równości na sektorze. Wszelkiej maści lewactwo, kobiety, dzieci, ukraińcy, panki z tunelami w uszach, krótko mówiąc – każdy inny wszyscy brudni. Doping jak na ich liczbę słaby, ale to pewnie dlatego że woleli się skupić na kręceniu syreną strażacką. W Pierwszej połowie wywieszamy płocie oddzielającym sektor gości od reszty stadionu transparent, przyozdobiony m.in krzyżem celtyckim – pacyfistom ze Złego najwyraźniej się to nie spodobało i próbują go zerwać, jednocześnie atakując nas przez kraty. Krótka wymiana przerwana przez tych co zawsze kończy się tym, że z płotu znika jedna flaga gości, która została porwana podczas starcia, a transparent wraca do nas. W drugiej połowie zarówno my jak i goście odpalamy świece dymne, chociaż oni chyba jeszcze nie ustalili jakie barwy ma ich klub. Długo by pisać o poziomie gości, którzy zdecydowanie nie wiedzą w co się chcą bawić. Z jednej strony ukraińskie bojówki na sektorze, z drugiej strzelanie z ucha i pokazywanie palcami smutnym panom „kto co był”. Jebać was, obyście zdechli w tej B-Klasie. Po meczu krótka rozmowa z piłkarzami odnośnie przegranego awansu – mamy nadzieję że w przyszłym roku, jakże ważnym w historii GKP, nie odstawicie nogi w żadnym meczu i wywalczycie w końcu awans do A-klasy. Śpiewamy trenerowi sto lat, gdyż tego dnia miał 40 urodziny i rozchodzimy się do domów. Oby jak najmniej takich wynalazków w naszej piłce…

AKS Zły Warszawa:

Bytovia Bytów – Radomiak Radom 10.06.2017

W Bytowie zameldowało się około 250 Warchołów.

Unia Warszawa – MKS Mazovia Mińsk Mazowiecki 10.06.2017

Mazovia: Na Obrońców Tobruku meldujemy się w 10 osobowym składzie. Z nami Ożarowianka w 5 osób. (Dzięki za wsparcie!) Piłkarze pokazali charakter i przegrywając 1:0 potrafią wywieźć pełną pulę punktów z Warszawy. Doping ograniczamy do krótkich, lecz głośnych jak na naszą liczbę okrzyków. Po meczu cykamy sobie fotkę z chłopakami z Ożarowa i zawijamy do domu. W przyszły weekend ruszamy z Ożarowianką do Grodziska. Jeśli jesteś chętny ruszyć z nami na kolejną eskapadę pisz na priv lub do wiadomych osób. Tylko MAZA! MKS!

Płomień Dębe Wielkie – Hutnik Huta Czechy 11.06.2017

Płomień: Przed tym meczem doszły nas słuchy, że w końcu pojawią się kibice przyjezdnych. Z zaciekawieniem czekaliśmy godziny rozpoczęcia tego spotkania, ale jak się później okazało: i po rozpoczęciu, i w trakcie, i na koniec nikt z kibiców gości się nie pojawił. Szkoda, bo atmosfera meczu była przednia. Dużo ludzi przyszło na stadion, by wesprzeć naszych graczy w walce o zwycięstwo. My zebraliśmy się na „górce” w ok. 30 osób. Przez cały mecz dopingujemy z małymi przerwami „na smarowanie”. W drugiej połowie odpalamy świece dymne w asyście dwóch dużych flag (efekt na zdjęciu) do tego kilka petard hukowych. Nasza pieśń tego dnia: „Wygrajcie dla nas – wybijcie im z głowy awans”, niestety nie przełożyła się na wynik i to goście zainkasowali 3 punkty i dalej liczą się w walce o awans do IV ligi. Po meczu dziękujemy piłkarzom za walkę do końca i zbijamy piątki.

Ten wpis został opublikowany w kategorii SEZON 2016/2017. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.