Podsumowanie 27-28.05.2017

W trakcie tego weekendu zanotowaliśmy powroty kilku ekip na wyjazdowy szlak. Broniarze udali się na ważny wyjazd do Sulejówka w ponad 50 osób odpalając pod koniec meczu trochę świecidełek. Na swój wyjazdowy mecz udali się także kibice Skry Drobin zaznaczając swoją obecność w niedalekim Cieszewie. Z dobrej strony pokazali się również sympatycy Hutnika Huta Czechy oraz Świtu Nowy Dwór odpalając na swoich wyjazdach pirotechnikę. 

Victoria Sulejówek – Broń Radom 26.05.2017

Broń: W ten piątkowy wieczór naszych orłów dopingowało 55 fanów. Podczas wejścia na stadion grupka miejscowych próbuje coś świrować, ale gdy ruszamy w ich stronę, od razu reagują mundurowi. Na płocie wieszamy dwie flagi. Przez całe spotkanie prowadzimy dobry doping. „Pozdrawiamy” przy okazji działaczy. Pod koniec odpalamy kilka świecidełek. Z nami 4 BRaci z Powiślanki za co serdecznie dziękujemy. Piłkarze w najważniejszym meczu sezonu nie wytrzymali ciśnienia i dostają baty. Mimo wszystko dziękujemy im za walkę i dajemy do zrozumienia, że jesteśmy z nimi i klubem na dobre i złe. Podróż w obie strony bez przygód. Pozdrowienia dla wszystkich obecnych, tak ma to wyglądać. Do następnego BRacia!

Zdjęcie: odmeczudomeczu

Wicher Cieszewo – Skra Drobin 27.05.2017

Skra: Do Cieszewa wybieramy się w około 5 dyszek. Tego dnia dobry doping z naszej strony, trochę bluzgów w stronę gospodarzy. Przegrywamy 3-2. Piłkarze dziękują nam za doping i wracamy do domów.

Naprzód Skórzec – Hutnik Huta Czechy 28.05.2017

Hutnik: Nas w Skórcu 20 osób wspierani przez Mazovię Mińsk Mazowiecki 10 i Amur Wilga 4. Wielkie dzięki! Wieszamy po jednej fladze HHC i MKS-u i jedziemy z całkiem dobrym dopingiem. Na płot trafia także transparent dla brata z Mińska, który nadal przebywa w szpitalu po wypadku samochodowym. Kowciu trzymaj się mocno, wszyscy jesteśmy z Tobą! Po bramce dla naszej drużyny odpalam race oraz świece dymne. Niestety przegrywamy ten mecz i szansa awansu nieco się oddaliła. Zgodnie z tym, co dzisiaj śpiewaliśmy oczekujemy walki do samego końca! HHC&MKS&AW!

 

Finał Okręgowego Pucharu Polski (mecz rozgrywany w Wólce Kozodawskiej):

Sparta Jazgarzew – Świt Nowy Dwór Mazowiecki 24.05.2017

Świt: Nas 38 (1 Olimpia Elbląg, dzięki!) osób. Tuż po przerwie z naszej strony serpentyny i petardy następnie kilkukrotnie ognie wrocławskie wraz ze świecami dymnymi w barwach z których część ląduje na murawie co powoduje kilkukrotne przerwanie meczu. Towarzyszyła temu wszystkiemu mega spinka lokalnej ochrony i straży pożarnej, które nie wytrzymały ciśnienia rangi meczu. Po meczu świętujemy z piłkarzami na płycie boiska.

Zdjęcia: mksswit

Ten wpis został opublikowany w kategorii SEZON 2016/2017. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *