Podsumowanie 20-21.05.2017

Jeżeli myśleliście, że B-klasa to liga, w której nic się nie dzieje to byliście w grubym błędzie. Ogromnym fanatyzmem i wiernością wykazują się fani lokalnej drużyny GKP Targówek, którzy dbają o atmosferę na meczach swojej drużyny. W ten weekend zaprezentowali oprawę, której nie powstydziłaby się niejedna pierwszoligowa ekipa. Ponadto małe piroshow zaprezentowali fani KS-u Łomianki na swoim najbliższym wyjeździe na Bielany.

Hutnik Warszawa – KS Łomianki 17.05.2017

KS Łomianki: Na nasz najbliższy wyjazd zbieramy się w 25 osób. Na meczu odpalamy piro. Doping na średnim poziomie. Wywieszamy dwie flagi i trans. Smutni panowie nie robią problemów, przed jak i po odpaleniu piro.

Hutnik Huta Czechy – Victoria Kałuszyn 20.05.2017

Hutnik: Na mecz z Victorią Kałuszyn spontanicznie zbieramy się w ok. 20 osób w tym delegacje Amura Wilga i Legijnego Garwolina. Prowadzimy rwany doping dla naszych piłkarzy, którzy walczą o awans do IV ligi. Na płocie wieszamy jedną flagę oraz transparent dla Kowala – trzymaj się bracie! Gości ok. 15, bez flagi z rwanym dopingiem.

GKP Targówek – Orzeł Parysów 21.05.2017

GKP Targówek: Młyn tego dnia można określić na około 60-70 osób, w tym kilkuosobowa delegacja Ząbkowskich Legionistów. Dopingujemy głównie w pierwszej połowie, potem to już głównie piwkowanie i melanżowy klimat, a powodów było kilka. Na początku meczu prezentujemy oprawę składającą się z transparentu „Głodni Kibolskich Przygód” oraz sektorówki z dwiema postaciami: „Ultrasa” i ‚Chuligana” oraz logo dwóch grup kibicowskich działających na GKP, rzecz jasna chodzi o Zieloną Hordę i Patogen. Całość dała na prawdę konkretny efekt. Gdy sektorówka schodzi w dół zapłonęło kilkanaście rac i świec dymnych, choć walące po oczach słońce nieco zepsuło efekt świecidełek. Odnośnie samej oprawy – dziękujemy za wszystkie opinie na jej temat, a te są w 100% pozytywne, ale to wam należą się podziękowania, bez was nasza praca nie miałaby sensu. Dorzucajcie dalej do puchy, kupujcie gadżety i przychodźcie na mecze, a takich opraw będzie jeszcze więcej! Poprzeczka ustawiona wysoko, ale to nie jest nasze ostatnie słowo.

Ten wpis został opublikowany w kategorii SEZON 2016/2017. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *