Podsumowanie 29-30.04.2017

Za nami dość nudny weekend. Najciekawiej było w Warszawie, gdzie pojawili się kibice Radomiaka Radom ze wsparciem Legionistów. Ponadto na swoje wyjazdy w dobrych liczbach udali się kibice Bzury Chodaków oraz Pogoni Siedlce. Ciekawie również było na sekcyjnych trybunach, gdzie fani Warszawianki zaprezentowali flagowisko w asyście pirotechniki.

Polonia Warszawa – Radomiak Radom 28.04.2017

Do Warszawy transportem kołowym zawitało około 350 Warchołów. 

Zdjęcie: radomiak.pl

Stomil Olsztyn – Pogoń Siedlce 29.04.2017

Pogoń: Nas 47 osób w tym 7 AZS Podlasie, dzięki za wsparcie!

Zdjęcie: stomil.olsztyn.pl

RKS Ursus – Widzew Łódź 29.04.2017

RKS Ursus: Pod zegarem stawiło się 40-kilka osób, prowadzimy doping z dużymi przerwami. Ochrona przez cały mecz utrudnia przechodzenie osób z trybuny prostej pod zegar. Goście, objęci zakazem wyjazdowym nie pojawili się. Ogółem na stadionie dawno nie widziana frekwencja i jak nigdy sporo ludzi na prostej w szalikach ks-owych, wydawanych przez klub, którym najwyraźniej wszystko jedno jaką klub nosi nazwę.

Dolcan Ząbki – Bzura Chodaków 29.04.2017

Bzura: Nas w Ząbkach 61 osób z jedną flagą i transparentem dla naszego zmarłego kolegi (Ś.P GUBI).

Pogoń II Siedlce – Mazovia Mińsk Mazowiecki 30.04.2017

Mazovia: Od nas 19 osób z flagą.

Zdjęcie: MKS Mazovia

Unia Warszawa – Hutnik Warszawa 30.04.2017

Hutnik: Niestety derby Bielan dla Unii… Przegrywamy 2:0. Podczas spotkania nasi piłkarze nasłuchali się „komentarzy”. Już po meczu kibice zaśpiewali „Czy wygrywasz ,czy nie… ” i przybili z zawodnikami piątki i pocieszali ich. Zwróćcie uwagę na zdjęciu na czworonożnego kibica.

Zdjęcie: Hutnik Warszawa Kibicowsko

Inne dyscypliny:

KS Warszawianka – Czarni Regimin 27.04.2017

KS Warszawianka: W czwartkowe popołudnie około 40 osób decyduje się dopingować zawodników Warszawianki podczas ostatniego meczu sezonu. Obecna delegacja kibiców GKP Targówek oraz AZS Podlasie. Przez cały mecz prowadzimy doping, a po ostatniej syrenie odpalamy piro w asyście flag na kijach. Awans jest nasz!

Turniej w Wyszkowie 29.04.2017

KS Zawkrze Mława: Na niedaleki wyjazd do Wyszkowa udajemy się transportem kołowym w całkiem licznym gronie, większa ilość chłopaków nie ma jeszcze ukończonych 19 lat. Mamy ze sobą 2 flagi, z czego jedna zalicza debiut. Przez cały turniej mocno dopingujemy swoich siatkarzy. Po zakończeniu turnieju awansem naszej drużyny odpalamy symboliczną pirotechnikę. Na zdjęciu nie wszyscy.

Okręgowy Puchar Polski:

KS Piaseczno – Świt Nowy Dwór Mazowiecki 26.04.2017

Świt: Finał Okręgowego Pucharu Polski tuż, tuż. Właśnie pokonaliśmy w ćwierćfinale zespół z Piaseczna, a naszej drużynie asystowało 7 kibiców.

Zdjęcie: mksswit.pl

Ten wpis został opublikowany w kategorii SEZON 2016/2017. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *