Podsumowanie 22-23.04.2017

Na stadionie Mazy oraz Ożarowianki pojawiły się transparenty wyrażające wsparcie dla rannego wypadku Brata po szalu. Ponadto na pierwszy wyjazd od dłuższego czasu udali się fani Józefovii Józefów oraz Huraganu Wołomin. Warto również wspomnieć o efektownej oprawie kibiców Dolcanu Ząbki, której nie popsuły nawet niesprzyjające warunki atmosferyczne.

Dolcan Ząbki – Hutnik Warszawa 22.04.2017

Dolcan: Mecz ten dla nas zaczyna się na miesiąc przed docelowym terminem, kiedy to wraz z klubem klepiemy to spotkanie jako te rozgrywane w wieczornej aurze przy jupiterach. Mobilizację zaczynamy 2 tygodnie później, w sieci ląduje spora ilość filmików, na mieście setki plakatów i kilka transów. Frekwencja w młynie sporo gorsza niż oczekiwano, głównie przez piękną zimową aurę tej wiosny i mecz Legii w Krakowie. I tak w młynie melduje się 120 osób, w tym po kilka osób z Olimpii i Mazura z flagami (tradycyjne dzięki!). Nie przeszkadza to jednak ultrasom w żaden sposób w oprawie. Od początku meczu wisi 8 flag, a na górnym poziomie transparent, który był częścią show. W 70 minucie zdjęte płótna odsłaniają drugą część materiału, razem tworząc hasło: „Nasz temperament MOCNO ognisty, DOLCAN – ten wybór jest oczywisty”. Później w wiadomym celu wjeżdżają pasy materiału tworząc prostą sektorówkę, pod nią odpalone zostają stroboskopy i rzucamy hukówki. Po kilkudziesięciu sekundach pasy idą w dół i wjeżdża główne danie: konkretna ilość rac i kolejna porcja hukówek. Pod koniec meczu bawimy się jeszcze bez koszulek, podobnie jak Hutnicy z Bielan, których do Ząbek przybyło koło 30 i jak każda Legijna ekipa wpuszczeni zostali przez nas na sektor obok.

Zapraszamy do obejrzenia galerii z tego spotkania: link

W sektorze gości zasiadło 30 kibiców Hutnika Warszawa.

Świt Nowy Dwór Mazowiecki – Huragan Wołomin 22.04.2017

Huragan: Na wyjazd do Nowego Dworu udajemy się w 15 osób, w tym 4 osoby z RKSu Okęcie (dzięki za wsparcie!). Prowadzimy sporadyczny doping, trochę częściej śpiewamy w drugiej połowie. Gospodarze nie wystawiają bez młyna, zapewne większość pojechała do Krakowa. Co prawda do końca sezonu pozostało jeszcze 10 kolejek, ale już wczoraj zaakcentowaliśmy naszą pozycję w tabeli śpiewając: „Bójcie się chamy, do czwartej ligi spadamy”. W sobotę o 11:00 mecz z Motorem Lubawa. Może chociaż z nimi uda się ugrać zwycięstwo…

Żyradowianka Żyrardów – Józefovia Józefów 22.04.2017

Józefovia: Tego dnia po długiej przerwie wracamy na wyjazdowy szlak i stawiamy się w Żyrardowie w 11 osób.

Marcovia Marki – Olimpia Warszawa 22.04.2017

Olimpia: Zgodowa sobota za nami. Na początku dnia meldujemy się w 25 osób w Markach z licznym wsparciem Braci z Ząbek, za co wielkie dzięki! Nasi piłkarze wygrywają trzeci mecz z rzędu, tym razem 5-1, szacunek! Następnie udajemy się do Ząbek, gdzie w godzinach wieczornych Dolcan podejmował u siebie Hutnik Warszawa. Nasi Braci zadbali o odpowiednią otoczkę wokół tego spotkania oraz zaprezentowali efektowną oprawę uwieńczoną sporą ilością pirotechniki. Jak zawsze dziękujemy za gościnę. Druga część grupy jest obecna tego dnia na meczu Legii w Krakowie.

Mazovia Mińsk Mazowiecki – Delta Słupno 22.04.2017

Zdjęcie: Mazovia1925

Ożarowianka Ożarów Mazowiecki – Bzura Chodaków 22.04.2017

Zdjęcie: Ożarowianka

Grom Warszawa – Victoria Sulejówek 22.04.2017

Victoria: Z przygodami stawiamy sie na obiekcie Gromu w 12 osób. Wywieszamy flagę, prowadzimy dobry doping jak na taką liczbę. Przez cały mecz obserwowani wygrywamy na trudnym boisku.  

Cracovia – Legia Warszawa 22.04.2017

UZaLeżnieni: Podczas wczorajszego meczu w Krakowie zadebiutowała nowa flaga „Mocno Legia”. Projekt nowego płótna przygotowała nasza grupa,a fundusze pochodziły ze sprzedaży koszulek „Mocno Legia”. Dodatkowo na naszym sektorze wszyscy fani posiadali okazjonalne szaliki na wzór flagi.

Zdjęcie: legionisci.com

SEMP Ursynów – Okęcie Warszawa 23.04.2017

Okęcie: Po ciężkim weekendzie meldujemy się w około 25 osób razem z piknikami na Ursusie, gdzie swoje mecze rozgrywa SEMP. Sporadyczny doping. Dziś było widać zmęczenie po wczorajszych wojażach. Wywieszamy 3 fany (Grupowa, datówkę i Starą Lotników). Mocnym akcentem dajemy swoją opinię na temat gry naszych piłkarzy, którzy znowu przegrywają swój mecz! Tego dnia również pojawia się z nami jedna osoba z GLKS. Dzięki za wsparcie! Mimo porażki razem z Panem Ambasadorem w dobrym humorach wracamy na dzielnice i już teraz zapraszamy wszystkich kibiców, rodziców o wsparcie w następnym meczu u nas, na którym będą zbierane fundusze.

Zdjęcie: rksokecie.pl

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii SEZON 2016/2017. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *