Podsumowanie 15-16.04.2017

Świąteczny weekend również nie zawiódł. Grupa Ultras Nafciarze obchodziła swoje 15-lecie prezentując trójstronną kartoniadę oraz racowisko. Ciekawie było również w Warszawie, gdzie odbyły się Derby Włoch oraz w dobrej liczbie zawitali kibice Świtu NDM. Kibice Radomiaka w blisko 100 osób pojawili się w Bytomiu.

Okęcie Warszawa – Przyszłość Włochy 14.04.2017

RKS Okęcie: Tego dnia zbieramy się w dobrej liczbie wspierani przez naszych przyjaciół z Nadarzyna, Wołomina oraz Siekierek. Przez cały mecz pogoda nas nie rozpieszcza, w topowej formie jesteśmy w około 25 głów na stadionie. Tego dnia publika również dopisała jak i o dziwo goście, którzy zjawili się na spotkaniu bez dopingu. Ze względu na słabą pogodę nie możemy zaprezentować oprawy, która była przygotowana specjalnie na to spotkanie, więc postanowiliśmy postawić na proste środki trans + piro. Dało to naprawdę dobry efekt. Tego dnia doping naprawdę był mocno słyszalny na całym stadionie. W drugiej połowie po oprawie wywieszamy jedną flagę, choć nasi kopacze przegrywają to spotkanie, mocno dajemy im to odczuć na trybunach. Razem z naszymi przyjaciółmi bawimy się na całego do późnych godzin nocnych. Kolejny mecz za tydzień! Okęcie tylko Zwycięstwo!

Zapraszamy do obejrzenia galerii z tego spotkania: link

KS Łomianki – Dolcan Ząbki 15.04.2017

KS Łomianki: Zbieramy się godzinę przed meczem na nasze małe jajeczko. Po tym udajemy się na stadion gdzie w około 20 osób wspieramy nasz klub. Doping jak na taka pogodę i termin dość dobry. Wywieszamy transparent „TRENERZE TEN MECZ WYGRAMY RAZEM!”. Meczyk wygrany. Bez jakich spin ze strony smutnych panów. Oczywiście ich liczba po raz kolejny nie zawiodła.

Zdjęcie: kslomianki.pl

Dolcan: W wielką sobotę w Łomiankach melduje się 30 najwierniejszych. Dzisiejsza wycieczka wraz z ogółem kibiców składa wszystkim czytelnikom najlepsze życzenia z okazji trwających świąt. Spokojnych zdrowych, spędzonych w rodzinnej, braterskiej atmosferze!

Hutnik Warszawa – Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 15.04.2017

Ożarowianka: W tą świąteczną Sobotę pojawiamy się o godzinie 11:00 na Bielanach w jedenaście osób. Pierwsza połowa praktycznie bez dopingu, w drugiej już przez cale 45 min.

Polonia Bytom – Radomiak Radom 15.04.2017

W Bytomiu zameldowało się blisko 100 Warchołów.

Zdjęcie: radomiak.pl

RKS Ursus – Świt Nowy Dwór Mazowiecki 15.04.2017

Świt: Nas na Ursusie Warszawa 36.

Wisła Płock – Lech Poznań 15.04.2017

Petra: Mecz z Lechem zgromadził na trybunach 9750 kibiców (w tym delegacja Stomilu Olsztyn w ok. 70 osób – dzięki!). Padający deszcz nie przestraszył nikogo i trybuna wschodnia była dobrze zapełniona. Co jednak najbardziej istotne – podczas tego spotkania obchodziliśmy 15 lat Grupy Ultras Nafciarze, czego ukoronowaniem były efektowne oprawy. A wynik meczu? Kogo obchodzi wynik…

Zdjęcia: portalplock.pl

Ten wpis został opublikowany w kategorii SEZON 2016/2017. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *