Podsumowanie 8-9.04.2017

Po dość udanym rozpoczęciu kwietniowych wojaży w wykonaniu ekip z Mazowsza śmiało możemy stwierdzić, że tendencja została podtrzymana. Ponadto z bardzo dobrej strony pokazali się Ultrasi Radomiaka Radom oraz niezawodni w tej rundzie Nieznani Sprawcy. To był naprawdę udany weekend. Standardowo zapraszamy do zapoznania się z przygotowanym przez nas podsumowaniem kolejki.

Świt Nowy Dwór Mazowiecki – ŁKS Łomża 07.04.2017

Świt: Zebraliśmy się w jakieś 55 osób i prowadzimy przez całe spotkanie całkiem dobry doping. Gości około 70 osób.

Zdjęcie: TVNSKPL

Radomiak Radom – Raków Częstochowa 07.04.2017

Ultras Radomiak: Mecz na szczycie 2 ligi zgromadził komplet widzów na stadionie. Tego dnia na trybunach przy Narutowicza zasiadło 4 tysiące widzów. Liczyliśmy też, że na stadionie pojawią się kibicie Rakowa i tak też miało być, bo na mecz się wybrali i dojechali nawet do Radomia. Niestety policja stwierdziła, że nie jest w stanie zapewnić im bezpieczeństwa tego dnia … i zawróciła ich do Częstochowy. My Natomiast od początku meczu z konkretnie nabitym młynem ok. 1500 i dobrym głośnym dopingiem w asyście 2 bębnów. W drugiej połowie prezentujemy oprawę składającą się z transparentu „CZARNY PAS ULTRAS” i sektorówki przedstawiającej Ninja, który trzyma 2 race, a po bokach zaprezentowaliśmy zielone i białe sreberka. Do tego odpalany race, stroboskopy, ognie wrocławskie, świece dymne i wyrzutnie co dało naprawdę konkretny efekt! Po oprawie wieszamy 4 nasze flagi plus 2 flagi Legii. Mieliśmy też mocne wsparcie Legionistów, bo było ich ponad 100 konkretnego składu. My natomiast 2 dni później pojawiamy się z nimi w Poznaniu na Lech-Legia z flagą ULTRAS. Dzięki za wsparcie i za gościnę na wyjeździe do Poznania. Teraz czas na wyjazd do Bytomia, a później kolejny ciekawy mecz u siebie z Odrą Opole. Do zobaczenia!

Zapraszamy do obejrzenia galerii z tego spotkania: link

 

Mazovia Mińsk Mazowiecki – MKS Ciechanów 08.04.2017

Mazovia: Na tym meczu wystawiamy około 50-osobowy młyn, w tym 14 osób z Ożarowianki Ożarów Mazowiecki i 2 z Hutnika Huta Czechy. Gości około 10.

MKS Ciechanów: Na kolejnym południowo-wschodnim wyjeździe (Mińsk Mazowiecki – 130 km) w sektorze gości meldujemy się w 9 osób. Na płocie jedna flaga – Śp. Zbirek. Doping sporadyczny.

Legion Warszawa – Olimpia Warszawa 08.04.2017

Olimpia: Na dzisiejszym „wyjeździe” meldujemy się w ponad 20 osób, w tym liczne wsparcie Braci z Ząbek, za co ogromne dzięki! Nasi kopacze wygrywają mecz 4-0, a my umilamy im grę na trybunach.

Ożarowianka Ożarów Mazowiecki – KS Łomianki 08.04.2017

Ożarowianka: Na mecz z Łomiankami zbiera nas się około 20 osób. Po pierwszej połowie zrywamy się wspierać naszych braci z Mińska i dojeżdżamy tam w 14 osób.

KS Łomianki: Do Ożarowa wybieramy się w aż 2 osoby. (Frekwencja spowodowana złą godziną). Tego dnia straż miejska przechodzi samych siebie. Wystawiając nam mandaty za nic i wzywając nas tu cyt. „Debile” i „Kibice są gównem”. Mandaty oczywiście nie przyjęte. Szczególne pozdrowienia dla naszego trenera, który jest ciężko chory! Michał Trzymaj się!

Zdjęcie: Klub Sportowy Łomianki

Wilga Miastków Kościelny – Victoria Kałuszyn 08.04.2017

Orzeł: Na tym wyjeździe pojawia się około 30 osób, w tym 3 osoby od Nas z Parysowa.

Czarni Węgrów – Hutnik Warszawa 09.04.2017

W Węgrowie zameldowało się 12 kibiców Hutnika Warszawa.

Pogoń Siedlce – Wigry Suwałki 09.04.2017

Zdjęcie: Maciej Sztajnert

Zawisza Sienno – Powiślanka Lipsko 09.04.2017

Powiślanka: Nas w Siennie 40 osób, w tym 2 chłopaków z KSZO – dzięki. Cały mecz prowadzimy doping. Na meczu debiutuje nowa flaga. Mecz wygrywamy 3-1 i w dobrych nastrojach udajemy się do Lipska.

Lech Poznań – Legia Warszawa 09.04.2017

Nieznani Sprawcy: Dziękujemy za wczorajszy mecz. Kolejny wyjazd z pirotechniką na sektorze i kolejne zwycięstwo.

Zapraszamy do obejrzenia galerii z tego spotkania: link

Gościnne występy:

Sparta Brodnica – Legia Chełmża 08.04.2017

Mławska Wiara: Za nami udany weekend, w sobotę jesteśmy obecni w 9 osób z flagą na meczu Sparta Brodnica – Legia Chełmża. Tego samego dnia na meczu Mławianka Mława – Wisła II Płock nie wystawiamy młyna – brak chęci. W niedzielę w 12 osób jesteśmy na Lech Poznań – Legia Warszawa.

Zdjęcie: Foto Sparta Brodnica

Ten wpis został opublikowany w kategorii SEZON 2016/2017. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *