Podsumowanie 1-2.04.2017

Pierwszy kwietnia okazał się udanym dniem na Mazowszu. Wiele ekip wystawiło młyny oraz udało się na swoje wyjazdy. Warto zwrócić uwagę na dobry liczbowo wyjazd Dolcanu Ząbki do Wyszkowa oraz Świtu NDM do Ząbek. Z dobrej strony pokazali się także kibice Mazura Radzymin oraz KS Warszawianki prezentując choreografie.

MKS Ciechanów – Mławianka Mława 01.04.2017

MKS Ciechanów: Na derbach z Mławianką nas w młynie 70-80 osób (w tym 7 kibiców Bugu Wyszków). Prowadzimy doping przez pełne 90 minut w asyście bębna. Na płocie dwie flagi. Kibiców gości brak.

Zdjęcie: Robert Słupski

Bug Wyszków – Dolcan Ząbki 01.04.2017

Dolcan: Nas na wczorajszym wyjeździe w Wyszkowie 48 osób, w tym 15 Olimpijczyków.

Olimpia: Wczoraj w kilkanaście osób wspieramy naszych Braci z Dolcanu na wyjeździe do Wyszkowa. Standardowo bardzo dziękujemy za gościnę! Dolcan&Olimpia Sztama Do Końca!

AON Rembertów – Mazur Radzymin 01.04.2017

Mazur: W 13 osób wspieramy Mazur na wyjeździe w Rembertowie. Wywiesiliśmy jedną flagę, mimo fatalnej gry i niekorzystnego wyniku bawimy się przez cały mecz, a w końcówce odpalamy świece dymne i stroboskopy.

Legia II Warszawa – Świt Nowy Dwór Mazowiecki 01.04.2017

Świt: 46 osób dopingowało Świt w meczu rozgrywanym w Ząbkach przeciwko rezerwom Legii.

Tur Jaktorów – Laura Chylice 01.04.2017

Tur: Niestety nie udało nam się wygrać na boisku w Jaktorowie, lecz udało się wygrać na trybunach naszym dopingiem. Jak mówi Grodzisk Sport News „nikt niema takich kibiców na poziomie A – klasy”. W dniu dzisiejszym na stadionie tura zebraliśmy się w 15 osób i do ostatniego gwizdka bardzo głośno dopingowaliśmy Jaktorowskiego Tura. Wywiesiliśmy dwa banery, a pod koniec pierwszej połowy urządziliśmy flagowisko. Na stadion tura zawitało dzisiaj na oko 50 osób.

RKS Ursus – Sokół Ostróda 01.04.2017

RKS Ursus: Ze sfery żartów wracamy na ziemię. Pod zegarem ok. 20 osób. Goście zostawiają w Ursusie jeden szalik.

Zdjęcie: Moja Turystyka Stadionowa

Kotwica Kołobrzeg – Radomiak Radom 01.04.2017

W Kołobrzegu zameldowało się 75 Warchołów.

Zdjęcie: radomiak.pl

Wisła Płock – Cracovia 01.04.2017

Wisła: Na trybunach stadionu im. Kazimierza Górskiego zgromadziło się wczoraj ponad 8 tysięcy kibiców! Dobrze zapełniona trybuna wschodnia (obecne 2 osoby ze Stomilu Olsztyn i 4 osoby z Hutnika Nowa Huta – dziękujemy!) solidnie dopingowała Nafciarzy, którzy efektownie pokonali Cracovię. Kto wczoraj wybrał się na mecz, ten na pewno nie ma czego żałować!

Zdjęcie: wisla-plock.pl

Zagłębie Sosnowiec – Znicz Pruszków 01.04.2017

Znicz: W Sosnowcu meldujemy się w 7 osób z jedną flagą. Zajmujemy miejsca na jednym z sektorów trybuny krytej. Po prostu organizatorzy uznali, że taniej ich wyniesie wpuścić małą grupkę z Pruszkowa na sektor rodzinny niż otwierać klatkę dla gości. Mecz bez historii. Z naszej strony sporadyczne okrzyki. U Zagłębia częściej dało się słyszeć szyderę czy wrzuty na piłkarzy niż normalny doping. Znicz niespodziewanie wygrywa 3-0 i w dobrych nastrojach udajemy się w drogę powrotną.

Zdjęcie: zaglebie.eu

Victoria Kałuszyn – Tygrys Huta Mińska 02.04.2017

Orzeł: Jako Orzeł Parysów wspieramy zgodę w 4-głowy. Zaś VK dopinguje w około 25 osób. Od czasu do czasu coś krzykniemy, cisza spokój.

 

Inne dyscypliny:

KS Warszawianka – Pabix Pabianice 02.04.2017

KS Warszawianka: Mimo mało sprzyjającego terminu (niedziela godzina 13) około 30 osób decyduje się dopingować z młyna zawodników Warszawianki podczas meczu z Pabixem Pabianice. Wieszamy dwie flagi i cały mecz prowadzimy doping stojący na zwłaszcza w drugiej połowie bardzo dobrym poziomie. Po końcowej syrenie prezentujemy oprawę składającą się z hasła (najpierw HWDP później PDW) ułożonego z transparentów na dwa kije. Do tego odpalamy kilka stroboskopów. Nasi szczypiorniści wygrywają mecz, czym zapewniają nam awans do drugiej ligi. Już teraz zapraszamy na kolejny mecz, na którym będziemy ten sukces świętować. Na meczu obecna jedna osoba z AZS Podlasie. Dzięki za wsparcie!

Ten wpis został opublikowany w kategorii SEZON 2016/2017. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *