Podsumowanie 25-26.03.2017

Kolejna kolejka za nami. Tym razem bez większych atrakcji, aczkolwiek ultrasowali kibice GKS-u Dąbrówka oraz Tura Jaktorów. Miło widzieć kolejne lokalne ekipy opierające się na fanatyzmie wśród młodzieży. Zapraszamy do zapoznania się z cotygodniowym podsumowaniem.

Radomiak Radom – Olimpia Zambrów 24.03.2017

Zdjęcie: radomiak.pl

KS ll Konstancin – Tur Jaktorów 25.03.2017

Tur:  O godzinie 12 ruszyliśmy z Jaktorowa transportem kołowym w 12 osób (w tym 3 osoby z Żyrardowa, 1 osoba z Warszawy i 8 osób z Jaktorowa). Podróż przebiegła w dobrych humorach, lecz kiedy dojechaliśmy do meczu zostało już tylko 40 minut, więc musieliśmy działać szybko, aby ugościć się na sektorze. Na barierkach widniał napis „JAKTOROWSCY FANATYCY”, gdzie zaprezentowaliśmy do tego banera oprawę składająca się z sektorówki, flag na kijach oraz stroboskopów. Następnie 9 osób udało się pod sektorówke i kiedy nastąpiło odliczanie ultrasi urządzili racowisko. W drugiej połowie spotkania czekały nas jeszcze dwie oprawy. W 60 minucie spotkania na samej górze trybuny zostały rozłożone ognie wrocławskie, a na dole 8 osób machało flagami. Kiedy wszystko zostało odpalone boczne boisko w Konstancinie zostało lekko zadymione. Pod koniec meczu przyszła pora na trochę dymu, tak więc był i on. Kiedy dwóch ultrasów odpaliło świece dymne. Na koniec zaprezentowaliśmy flagowisko składające się z 10 flag. Doping przez cały mecz był w miarę stabilny, a Tur zremisował w Konstancinie 2:2. W Konstancinie naprawdę byli bardzo fajni ludzie, którzy nie mieli pretensji o odpaloną pirotechnikę, a przy tym między nami było sporo dialogów. Niestety nie pomogła nam też pogoda przez co parę rzeczy nie wyszło tak jak chcieliśmy, bo wiele rzeczy nie chciało się odpalić na raz przez wiejący wiatr.Wyjazd był mega fajny, gdzie pokazaliśmy się z bardzo dobrej strony i na pewno będziemy pokazywać się dalej w kibicowskim świecie.

Mazovia Mińsk Mazowiecki – Hutnik Warszawa 25.03.2017

W Mińsku Mazowieckim zameldowało się 60 kibiców Hutnika Warszawa.

Bóbr Tłuszcz – Olimpia Warszawa 25.03.2017

Olimpia: Na wyjazd do Tłuszcza wybieramy się w skromnym składzie. Podróż mija nam w bardzo dobrych nastrojach. Wspiera nas dwóch chłopaków z Huraganu Wołomin – dzięki! Mecz wygrywamy 3-0.

Mławianka Mława – Bzura Chodaków 25.03.2017

Mława: Wczoraj zebraliśmy 40 osobowy młyn, w przerwie zaprezentowaliśmy oprawę w postaci sektorówki i symbolicznej pirotechniki.

Świt Nowy Dwór Mazowiecki – Lechia Tomaszów Mazowiecki 25.03.2016

Świt: Dopingujemy sporadycznie w 30 osób w towarzystwie jednej flagi. Dziękujemy osobom, które kupiły od nas gadżety bądź dorzuciły się do zbiórki zysk przeznaczony będzie na cele kibicowskie (m. in. poprawa oflagowania, organizacja wyjazdów).

Rotavia Nieporęt – GKS Dąbrówka 26.03.2017

GKS Dąbrówka: Mimo realiów grania w B-klasie w Krubinie meldujemy się dobrą liczbą w ponad 20 osób z dwoma flagami plus nowe płótno FCK ISIS. Do tego mamy ze sobą dwie flagi na kijach, odpalamy trochę piro i prowadzimy dobry doping. Wyjazd zdecydowanie na plus.

Zdjęcia: Moja Turystyka Stadionowa

GKP Targówek – Inter Warszawa 26.03.2017

GKP Targówek: Zbieramy się w młynie w około 60 osób, w tym delegacja Ząbkowskich Legionistów – biorąc pod uwagę że nie robiliśmy żadnej mobilizacji liczba cieszy. Dodatkowo na stadionie około 200-250 widzów, a takiej frekwencji od czasów B-Klasy chyba jeszcze nie widzieliśmy. Na płocie jedna flaga oraz transparent upamiętniający rocznicę Akcji pod Arsenałem. Dopingujemy głównie w pierwszej połowie, w drugiej doping mocno rwany. Piłkarze bez większych problemów ogrywają lidera 2:0 i w dobrych humorach wspólnie świętujemy zwycięstwo!

Płomień Dębe Wielkie – Victoria Kałuszyn 26.03.2017

Płomień: Ze względu na kiepski stan naszego boiska w Rudzie mecz został rozegrany w Józefowie, gdzie stawiło się nas 25 osób + podobna liczba pikników. Wspieramy naszych graczy dopingiem przez cały mecz. Niestety nie udało nam się nawet zremisować i 3 pkt pojechały do Kałuszyna. Mimo porażki po meczu dziękujemy piłkarzom za walkę, zbiliśmy piątki i zawinęliśmy się na swoje rejony. Na meczu obecna grupa kibiców z Kałuszyna, kilkukrotnie razem pośpiewaliśmy na wiadome tematy.

Victoria: Mecz odbył się w Józefowie. Nas 11 osób. Oprócz nas pojawiła się grupa piknikowa. Droga bez przygód. Kibice Płomienia również obecni.

Ten wpis został opublikowany w kategorii SEZON 2016/2017. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *