Podsumowanie 18-19.03.2017

Ten weekend niewątpliwie należał do Nieznanych Sprawców, którzy zaprezentowali pięciostronną kartoniadę uwieńczoną pokaźnym racowiskiem. Warto również wspomnieć o piątkowym wyjeździe Petry do Krakowa, na którym zameldowało się ponad 300 kibiców gości. Z dobrej strony pokazało się również kilka lokalnych klubów, o czym możecie przeczytać wchodząc w podsumowanie.

Wisła Kraków – Wisła Płock 17.03.2017

Wisła: W Krakowie meldujemy się w 318 osób, w tym przyjaciele z Nowej Huty w 129 osób i Olsztyna w 11 osób. Dzięki za wsparcie! Do Lublina (na mecz z Górnikiem) wyjazd oczywiście nie będzie organizowany. Kolejny wyjazd odbędzie się 22 kwietnia do Gdyni na mecz z Arką. Już teraz zachęcamy Was do tego wyjazdu. Wiele wskazuje na to, że ten mecz w dużym stopniu będzie decydował o zajęciu miejsca w pierwszej ósemce i świętowanie zajęcia miejsca w grupie mistrzowskiej na żywo będzie dużo ciekawsze niż przed telewizorem.

KS Piaseczno – Victoria Sulejówek 18.03.2017

Victoria: Z lekkim opóźnieniem stawiamy się na stadionie miejskim w Piasecznie w 15 osób. Wywieszamy flagę, prowadzimy doping do końca spotkania. Mimo ciężkich warunków pogodowych szczęśliwie wygrywamy.

KS Łomianki – Mazovia Mińsk Mazowiecki 18.03.2017

KS Łomianki: Tego dnia zbieramy się w 16 osób. Wywieszamy flagę „barwówke”. Jakość dopingu jak i gry naszych piłkarzy stoi na niskim poziomie. Z naszej strony pojedyncze okrzyki mobilizujące naszych piłkarzy. Rzadko widywani na naszym stadionie kibice gości meldują się w podobnej do nas liczbie. Ale zapewne wypowiedzą się sami. Cały mecz jak zwykle „zabezpieczali” smutni panowie, których z meczu na mecz u nas niestety przybywa.

Okęcie Warszawa – LKS Ryś Laski 18.03.2017

RKS Okęcie: Mecz bez historii sportowej. Nasi grajkowie dostają baty po bardzo słabym meczu na bagnie, bo tak tylko można nazwać murawę przy R1. My tego dnia w dobrej liczbie, prawie sama młodzież i to się liczy. Widać ze jest postęp! W pierwszej połowie prezentujemy oprawę przygotowaną przez młodych. Folię z napisem Szwadron, podświetloną strobo i ogniami wrocławskimi, do tego niebieskie dymy. Niestety pogoda tego dnia dała nam popalić i nie wyszło to jak miało, ale każde doświadczenie dla nas jest ważne! Doping tego dnia rwany. Pierwsza polowa bardzo mocna dobrze wychodziły nasze sztandarowe piosenki „RRRRRKKKKSSSS” czy „Duma Włoch”. Młodzież również tego dnia w asyście bębna uczyła jak i przypominała sobie cały nasz repertuar. Na płocie wieszamy tego dnia 2 flagi „datówka 1929” i nasza grupową flagę, która miała debiut na naszym stadionie. Oprócz tego wywieszamy trans dla chłopaków z Olimpii Warszawa, którzy przebywają obecnie na przymusowych wakacjach. Kilkakrotnie pozdrawiamy ich tego dnia POZDROWIENIA DO WIEZIENIA, Olimpia Warszawa. Pozdr Sz’15. Widzimy się na wyjeździe z Perłą Złotokłos za tydzień!

Unia Warszawa – Dolcan Ząbki 18.03.2017

Dolcan: Na pierwszym „wyjeździe” 50 osób, w tym kilku Olimpijczyków. Zważywszy na sytuację podwójne dzięki! Wisi flaga Dolcan&Olimpia i transparent wspierający Braci z Woli, trzymajcie się!

Błękitni Stargard – Radomiak Radom 18.03.2017

W odległym Stargardzie zameldowało się 16 Warchołów.

Broń Radom – LKS Promna 18.03.2017

Broń: Wreszcie 3 punkty. Brawa za walkę. Mecz się skończył po 15 minutach, a doping tego dnia dawał wiele do życzenia. Na płocie jedna flaga. W młynie około 60 osób. Ave BROŃ!

MKS Ciechanów – Błękitni Raciąż 18.03.2017

MKS Ciechanów: Nas na meczu z Raciążem 60-70 osób. W pierwszej połowie doping z przerwami, w drugiej już praktycznie bez żadnych przestojów. Z kibicami drużyny gości których przyjechało ok. 20 wymieniamy trochę „uprzejmości”. Po meczu świętujemy z piłkarzami zwycięstwo i w dobrych humorach rozchodzimy się do domów.

Huragan Wołomin – Huragan Morąg 18.03.2017

Huragan: Wiosenna pogoda do Miasteczka WU jeszcze nie zawitała, ale runda wiosenna 3 ligi owszem. W tym niesprzyjającym do wychodzenia z domu (już nie mówiąc o graniu w piłkę) dniu wystawiamy +/- 25 osobowy młyn. W pierwszej połowie dopingujemy przez większość czasu, momentami nawet bardzo dobrze, ale wyjścia nie było – wszak Ci którzy pamiętają klimaty starej Żylety wiedzą, ze gdy pada deszcz śpiewamy 2 razy głośniej, a młodszym.. nie wypada odstawać. Na płocie wywieszamy jedynie transparent „Olimpijczycy trzymajcie się” dla ziomków po drugiej stronie muru (PDW!). Nasi piłkarze szybko objęli dwubramkowe prowadzenie i mimo straty gola po karnym nic nie zapowiadało straty punktów, tym bardziej że w pierwszej połowie grali naprawdę dobrą piłkę. Ba! Czasem nawet przyjemną dla oka. Niestety gol wyrównujący po wznowieniu gry i kontuzja bramkarza spowodowały ze do końca drżeliśmy o wynik, tym bardziej, że goście napierali coraz bardziej. Koniec końców doszło do podziału punktów, mimo naszych wokalnych starań przez ostatnie 15-20 minut.

Concordia Elbląg – Świt Nowy Dwór 19.03.2017

Świt: Około 55 osób dopingowało Świt w zwycięskim meczu z Concordią Elbląg, w tym 25 elbląskich Olimpijczyków, którym bardzo za wszystko dziękujemy.

Lechia Gdańsk  – Legia Warszawa 19.03.2017

Nieznani Sprawcy: Mając w pamięci to, co zrobiliśmy parę lat temu w Krakowie, po tym, jak udało się ogarnąć dwustronną kartoniade na 10 tys. osób na Narodowym, uznaliśmy, że trzeba podnieść poprzeczkę i spróbować czegoś więcej… Padło na wyjazd do Gdańska. Nie ma co pierdolić, że od początku byliśmy pewni, że się uda. Obaw było mnóstwo, ale uznaliśmy, że mając takich kibiców na sektorze, jest na to duża szansa i po prostu trzeba spróbować. No i kurwa daliście radę! Dziękujemy Wam z całego serca, gdyż po raz kolejny utwierdziliście NaS w przekonaniu, że dla kibiców Legii niemożliwe nie istnieje. Sukces tej oprawy to głównie Wasza zasługa! Pięciostronna kartoniada na wyjeździe stała się faktem. Oczywiście nie mogło zabraknąć praktycznie nieodłącznego elementu NaSzych opraw, czyli pirotechniki, której ze względu na kupę w majtkach wielu ekip coraz mniej na polskich stadionach… Pozdrawiamy Nieznani Sprawcy

Legijny Ciechanów obecny w Gdańsku w 40 osób z flagą.

Mławska Wiara obecna w Gdańsku w 40 osób.

Gościnne występy:

Orlęta Radzyń Podlaski – AZS Podlasie 19.03.2017

AZS Podlasie: Nas w Radzyniu 110 osób (w tym 15 osób z Warszawianki). Na mecz wybieramy się autokarem i samochodami. Wieszamy 3 flagi. Już w sobotę wszyscy się widzimy na meczu z Resovią!

Ten wpis został opublikowany w kategorii SEZON 2016/2017. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.