Podsumowanie 11-12.03.2017

Za nami bardzo ciekawy weekend. Kibice Narwi Ostrołęka zaprezentowali dwie choreografie poświęcone swojemu ŚP. Bratu po szalu. Fanatycy MKS-u Ciechanów zaliczyli dobry liczbowo wyjazd do Siedlec, a sympatycy Świtu Nowy Dwór Mazowiecki starli się na murawie z kibolami łódzkiego Widzewa. Zapraszamy do zapoznania się z cotygodniowym podsumowaniem.

Narew Ostrołęka – Victoria Jedwabne 11.03.2017

Narew: Był to mecz do którego przygotowywaliśmy się już od dłuższego czasu i to nic, że rywala tego sparingu poznaliśmy dopiero na kilka dni przed meczem. Najważniejsze dla nas tego dnia było uczczenie pierwszej rocznicy śmierci naszego przyjaciela, a zarazem młynowego Narwi ŚP. Piotrka Galusa. Zimą wydajemy koszulki NAREW NIGDY NIE ZGINIE, a zysk z ich sprzedaży przeznaczamy na produkcję flagi poświęconej zmarłemu koledze. W sobotę mimo fatalnej pogody stawiamy się w młynie w 60-70 osób, z nami także osoby z rodziny ŚP. Piotrka, w tym Jego mama. Przed meczem ma miejsce minuta ciszy, po czym skandujemy Piotrka, a następnie milkniemy na 27 minut. W 27 min. odpalamy pierwszą oprawę, czyli podświetlany napis SEKTOR NIEBO. Na siatce cały czas wisi wspomniana już nowa flaga poświęcona ŚP. Piotrkowi. Po tej oprawie, jedziemy już z głośnym i stałym dopingiem do końca meczu. Na początek drugiej połowy prezentujemy drugą oprawę, a mianowicie na siatce zawieszamy przygotowany transparent BÓG OTWORZYŁ CI NIEBIAŃSKICH TRYBUN BRAMY W JEGO KRÓLESTWIE WSZYSCY SIĘ SPOTKAMY i za nim odpalamy race i ognie. Po meczu przybijamy piątki z piłkarzami i mimo porażki, dziękujemy im za walkę. Dostajemy także podziękowania od mamy ŚP. Piotrka za pamięć o Nim i za oprawy mu poświęcone. Ciężki to był emocjonalnie mecz dla nas wszystkich, w pewnych momentach nie obyło się nawet bez łez, ale o Piotrku nigdy nie zapomnimy.

Pogoń Siedlce – Górnik Zabrze 11.03.2017

Pogoń: Z nami AZS Podlasie w 40 osób dzięki!

Radomiak Radom – Rozwój Katowice 11.03.2017

Na meczu z Rozwojem Katowice 600 osób zasiadło w młynie.

Zdjęcie: radomsport.pl

Wisła Płock – Termalica Nieciecza 11.03.2017

Zdjęcie: portalplock.pl

 

Pogoń II Siedlce – MKS Ciechanów 12.03.2017

MKS Ciechanów: Na dalekim, 150 km wyjeździe w Siedlcach w sektorze gości meldujemy się w 41 osób z dwoma flagami. Pora meczu chyba najgorsza z możliwych – niedziela, godz. 11:00. Prowadzimy dobry doping przez cały mecz. Po meczu dziękujemy piłkarzom za walkę, przybijamy piątki i sprawnie wracamy do Ciechanowa.

Zdjęcie: Maciej Sztajnert

Świt Nowy Dwór Mazowiecki – Widzew Łódź 12.03.2017

Świt: Na sektorze około 150 osób (w tym gościnnie po kilku chłopaków z MKS-u Ciechanów i Bugu Wyszków – dzięki wielkie!), 2 flagi i transparent „Kajetan, Jaska wracajcie do zdrowia!”. Po kwadransie gry oraz kilkuminutowej międzysektorowej napince Widzew zdecydowanie wybiega z sektora. Odpowiadamy tym samym, dochodzi do krótkiej wymiany ciosów po czym obie ekipy zwijają się przed policją & ochroną. Nie spierdalamy przed żadnym „wielkim” Widzewem tylko przed policją & ochroną, które jak pokazują filmiki w internecie zareagowały mega szybko i pojawiły się z boku sektora już podczas ściągania flag. Jak zawsze przy okazji „głośniejszych” meczów z naszym udziałem prosimy o nie zabieranie głosu i nie dyskutowanie w internecie. Sami wiemy jak się zaprezentowaliśmy i gdzie jest nasze miejsce w szeregu, a anonimowe opinie nie powinny nas interesować.

Legia Warszawa – Wisła Kraków 12.03.2017

Nieznani Sprawcy: Piłkarze zaczęli odrabiać ligowe zaległości, my również. Gentleman znany z meczu z Borussią wrócił i wyjął kilka gadżetów z magicznego plecaka. Mamy nadzieję, że się podobało. Dziękujemy, że po raz kolejny mogliśmy na Was liczyć i wszytko wyszło tak jak powinno. Do zobaczenia na kolejnych meczach! Legia Albo Śmierć!

Zdjęcie: hagi77.pl

Inne dyscypliny:

Na sobotniej gali Fight Exclusive Night 16, która odbyła się na warszawskim Torwarze nie zabrakło grupy mocnych wrażeń, która wspierała Arkadiusza Wrzoska reprezentującego barwy Legii Warszawa. Warto dodać, że Arkadiusz wygrał swoją walkę. Gratulujemy!

Zdjęcie: fen-mma.com

Gościnne występy:

Olimpia Elbląg – Polonia Warszawa 11.03.2017

Olimpia: Rywalem Olimpii była Polonia Warszawa. Tego dnia w młynie zebrało się ok. 500 osób, w tym 25 fanów Sparty Brodnica, a także 125 kibiców Legii. Dzięki za wsparcie! Na płocie wywieszamy 13 flag w tym 2 zaliczają debiut – Lokalni Patrioci oraz odnowiona Olimpijczycy.

Zdjęcie: info.elblag.pl

Ten wpis został opublikowany w kategorii SEZON 2016/2017. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *