Podsumowanie 4-5.03.2017

Niższe ligi wreszcie ruszyły! Miejmy nadzieję, że część ekip wyjdzie z zimowego marazmu i w tej rundzie będzie działo się naprawdę dużo. Tymczasem zapraszamy Was do zapoznania się z relacjami z tego weekendu.

Zagłębie Lubin – Legia Warszawa 03.03.2017

Legia: Na wyjeździe obecna około 470-osobowa grupa Legionistów.

Zdjęcie: legionisci.com

Broń Radom – Oskar Przysucha 04.03.2017

Broń: Na pierwszym meczu w młynie około 90 osób. Cała pierwsza połowa dobry doping. W drugiej poziom adekwatny do wydarzeń boiskowych z kilkoma przebłyskami. Na płocie debiutuje flaga „Skwerek”. Panowie piłkarze, mamy nadzieje ze to był wypadek przy pracy a teraz czekają nas same zwycięstwa. Nie można tracić tyle bramek na swoim stadionie! AVE BROŃ!

KS Łomianki – Sokołów Podlaski 04.03.2017

KS Łomianki: Tego dnia nasz mecz rozgrywany jest na boisku na Warszawskim Bemowie z powodu złego stanu naszej murawy. Zbieramy się w 17 osób i ruszamy. Na miejscu dołącza do nas 7 osób ze Znicza Pruszków. Doping rwany, smutnych panów brak. Grajkowie z 3:1 tak umiejętnie grając doprowadzili do wyniku 3:4. Po meczyku wybieramy się wspólnie z chłopakami z Pruszkowa na małe piwko. Dzięki chłopaki za obecność!

Puszcz Niepołomice – Radomiak Radom 05.03.2017

Radomiak: Na wyjedźcie obecnych 200 Warchołów. 

Dolcan Ząbki – Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 05.03.2017

Dolcan: Pierwszy mecz w tym roku za nami. Przy świetnej wiosennej aurze wygrywamy na inaugurację 1-0. Na naszym sektorze melduję się koło 100 osób, na sąsiadującym 40 gości z Ożarowa i Mińska. Z nami delegację Olimpii i Mazura. na płocie wiszą m.in. Zgodowa flaga oraz transparent dla Braci z Woli, którym nie dane będzie obejrzeć najbliższych meczów. BRACIA TRZYMAJCIE SIĘ!

Ożarowianka: Na sektorze gości pojawiamy się w 41 osób, w tym 15 osób Mazovia (dzięki za wsparcie). Na płocie wieszamy dwie flagi, doping rwany, przez cały mecz. Wynik na boisku na korzyść gospodarzy.

Świt Baranowo – Narew Ostrołęka 05.03.2017

Narew:  W niedzielne popołudnie wybieramy się samochodami w 30 osób na pierwszy mecz wyjazdowy naszej odradzającej się Narwi. Prowadzimy rwany, ale za to głośny doping. Piłkarze remisują z a-klasowcem 2:2. Na płocie wywieszamy ‚barwówkę’ Narew oraz transparent poświęcony naszemu bratu śp.Galusowi. Ma to związek z przypadającą na 6 marca pierwszą rocznicą jego tragicznej śmierci. Po meczu wszyscy razem udajemy się na grób naszego przyjaciela, aby zapalić mu znicze. W najbliższą sobotę w Ostrołęce Narew rozegra kolejny mecz sparingowy. W tym dniu w sposób szczególny chcemy oddać hołd naszemu zmarłemu przed rokiem koledze. Dlatego też zapraszamy na mecz członków rodziny, przyjaciół oraz wszystkich znajomych śp.Piotrka. Upamiętnijmy go w sposób szczególny oraz niezapomniany. Godzinę rozpoczęcia spotkania jeszcze podamy na naszym fanpage. Zapraszamy i niech będzie nas jak najwięcej, pokażmy, że pamięć o Nim nigdy nie przeminie!

KS Raszyn – Victoria Sulejówek 05.03.2017

Victoria: W niedzielę wybraliśmy się na dobrze znany nam kompleks przy Obrońców Tobruku. Na trybunie gości zasiadamy w składzie +/- 20 osób, wywieszamy 1 flagę, odpalamy piro. Wynik na korzyść. 

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii SEZON 2016/2017. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *