Broń Radom – Pogoń Grodzisk Mazowiecki 09.09.2012

Kibice Pogoni Grodzisk Mazowiecki wybrali się na wyjazd do Radomia w blisko 40 osób. Przed meczem Grodziscy Fanatycy zorganizowali sobie spacer do pobliskiego parku, gdzie byli zebrani Broniarze. Wszystko zakończyło się wymianą uprzejmości, niestety również przy użyciu tego co było pod ręką.

Pogoń Grodzisk Mazowiecki: Do Radomia jedziemy w 39 głów bus + fura. Ruszamy przez park wokół stadionu, gdzie najpierw wpada nam w ręce szalik Broni i zaczyna się ganianka z miejscowymi, chwile później widzimy grupę około 30 osób czekającą dalej w parku, zaznaczamy za kim i skąd jesteśmy, grupka ta od razu reaguje więc ruszamy w ich kierunku, po chwili „Broń” zaczyna krzyczeć „bez sprzętu” na co reagujemy klaskaniem dochodzi do krótkiej wymiany argumentów, po czym Broń zaczyna rzucać kamieniami i tym co mieli pod ręką, w walce użyte trochę zabawek z ich strony, u nas bez większych obrażeń co dziwi przy takiej ilości latających kamieni, po ich stronie 2 KO z czego jeden ciężki, po chwili ilościowa przewaga Broni z pobliskiego osiedla dobiega kilku Broniarzy, cofamy się pod płot w zbitej grupie po chwili wpadają Ci co zawsze i kończą nam zabawę.. Ochrona nie wpuszcza nas na stadion, prowadzimy doping zza płotu zostajemy tam dłuższy czas jednak zjeżdża się coraz więcej mundurowych tak więc zawijamy się spod stadionu i z wahadłem wracamy przez większość trasy.Zdjęcie części ekipy z busa i przy płocie. Podziękowania za wsparcie dla koalicji Legii (Brwinów, Pruszków, Milanówek), Mszczonowianki oraz Mazovii. Piłka nożna dla kibiców!

Ten wpis został opublikowany w kategorii WSPOMNIEŃ CZAR. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „Broń Radom – Pogoń Grodzisk Mazowiecki 09.09.2012

  1. Proceder pisze:

    Po tym odmawiają spotkania na neutralnej ziemi.. U nas rundę później ratują ich psy.. ale przyjdzie jeszcze dzień kiedy się spotkamy. PGM.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *