Podsumowanie 3-4.12.2016

miniDerby Mazowsza nie zawiodły! Kibice Petry zawitali do Warszawy w licznej grupie. Zaprezentowali 2 sektorówki oraz efektowny pokaz pirotechniczny. Płocczanie spalili również zdobytą przed laty flagę „FC Ciechanów”. W sobotę swoje 10-lecie świętowała grupa UZaLeżnieni. Na turnieju nie mogło zabraknąć zaprzyjaźnionych z Legionistami grup Ultras.

Relacja redakcyjna: Na Łazienkowskiej w piątkowy wieczór zasiadło 21 821 widzów. Mobilizacja w szeregach kibiców Petrochemii zakończyła się sukcesem i do Warszawy płocczanom udało przyjechać się w 1221 osób, w tym 264 fanów Stomilu Olsztyn oraz 115 Hutnika Nowa Huta. Niestety, jak to zwykle bywa przy okazji derbowych pojedynków nie obeszło się bez problemów z wejściem na sektor gości i komplet wyjazdowiczów wszedł na trybuny dopiero w okolicach 50 minuty. Śmiało można stwierdzić, że to właśnie wtedy spotkanie na dobre się rozpoczęło.

W przerwie meczu w sektorze gości został rozwinięty transparent „Akcja Meczu”, który zapowiadał nadchodzącą oprawę. Po drugiej bramce dla Legii sprawy w swoje ręce postanowili wziąć Ultrasi Wisły Płock i w górnej części sektora rozwinęli sektorówkę z logo stacji „Ultras Sport”. Po opuszczeniu sektorówki wybuch konkretnego achtunga był początkiem konkretnego pokazu pirotechnicznego. Cały sektor gości zabłysnął od ogni wrocławskich oraz świec dymnych. Po pokazie pirotechnicznym wjechała nowa sektorówka z popularnym w casualowym świecie wzorem „Weekend Offenders”. W trakcie prezentacji oprawy fani Wisły Płock byli ubrali w jednakowe niebieskie peleryny.

Po zdobyciu wyrównującej bramki kibice Petry zdecydowali się na doping bez koszulek. Ostatnim smaczkiem tego pojedynku było spalenie skrojonych fantów, w tym flagi „FC Ciechanów” zdobytej kilka dobrych lat temu. Oczywiście nie mogło zabraknąć obustronnych bluzgów.

WARSZAWA 02.12.2016MECZ 18. KOLEJKA LOTTO EKSTRAKLASA SEZON 2016/17 --- POLISH FOOTBALL TOP LEAGUE MATCH IN WARSAW: LEGIA WARSZAWA - WISLA PLOCK 2:2KIBICE WISLYFOT. PIOTR KUCZA/NEWSPIX.PL

WARSZAWA 02.12.2016MECZ 18. KOLEJKA LOTTO EKSTRAKLASA SEZON 2016/17 --- POLISH FOOTBALL TOP LEAGUE MATCH IN WARSAW: LEGIA WARSZAWA - WISLA PLOCK 2:2KIBICE WISLYFOT. PIOTR KUCZA/NEWSPIX.PL

WARSZAWA 02.12.2016MECZ 18. KOLEJKA LOTTO EKSTRAKLASA SEZON 2016/17 --- POLISH FOOTBALL TOP LEAGUE MATCH IN WARSAW: LEGIA WARSZAWA - WISLA PLOCK 2:2KIBICE WISLYFOT. PIOTR KUCZA/NEWSPIX.PL

Zdjęcia: PIOTR KUCZA/NEWSPIX.PL

Turniej z okazji 10-lecia grupy UZaLeżnieni 03.12.2016

UZaLeżnieni: W sobotę 3 grudnia świętowaliśmy X- lecie naszej UZaLeżnionej grupy. Sam pomysł turniej – melanż padł już kilka lat temu, a przygotowania do imprezy trwały dłuższy czas. Na turniej zaprosiliśmy 7 drużyn: WFH, Ultras Zagłębie, Olimpia Elbląg, Ultras Radomiak, Tradycja Pokoleń, Warszawscy Fanatycy oraz Capital City. Drużyny zostały podzielone na dwie grupy i lekko po 10 rozpoczęliśmy zmagania piłkarskie .Po uroczystym wręczeniu medali i pucharów odbył się mecz Ultras Zagłębie – UZL banda na bandę. Jednak główny punkt dnia dopiero nadchodził… po turnieju razem z przyjaciółmi przenieśliśmy się do wynajętego lokalu, gdzie po szybkim obiedzie i zakwaterowaniu w pobliskim hotelu rozpoczęliśmy imprezę, która trwała do białego rana. Wszystkim serdecznie dziękujemy za przybycie! Był to dla nas naprawdę bardzo ważny dzień.

legia

Ultras Radomiak: 3 grudnia w Warszawie odbył się halowy turniej piłkarski z okazji 10-lecia naszych Przyjaciół z Grupy UZaLeżnieni. Rozgrywki toczyły się w dwóch grupach. Ultras Radomiak przez rozgrywki grupowe przeszedł jak burza notując komplet zwycięstw pokonując kolejno – Warszawskich Fanatyków 2:0, Capital City 2:0, Uzależnieni 2:1. W półfinale trafiamy na Warsaw Fans Hooligans, po zaciętym meczu i bramce straconej w samej końcówce spotkanie kończy się remisem i o udziale w finale decydowały rzuty karne. Lepsi okazali się przeciwnicy, którzy jak się później okazało triumfowali w całym turnieju pokonując w finale Tradycję Pokoleń. W meczu o 3. miejsce pewnie wygrywamy 4:1 i możemy cieszyć się z odebrania pucharu i brązowych medali. Po turnieju udajemy się do lokalu na imprezę, która trwała do godzin porannych. Dziękujemy chłopakom z UZL za świetnie zorganizowany turniej i za gościnę. Dzięki także dla wszystkich, których mieliśmy okazje poznać, wymienić poglądy i spędzić ten długi i pełen atrakcji dzień w doskonałej atmosferze. LEGIA i RADOMIAK!

radomiak

SMG’o6&EZF:

olimpia

Ultras Zagłębie: 

zaglebie

Grupowe zdjęcie:

uzl

Ten wpis został opublikowany w kategorii SEZON 2016/2017. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *