Podsumowanie 26-27.11.2016

miniaturaOstatnia kolejka listopada opiewała w kilka ciekawych spotkań. Nie zawiedli Ultrasi Radomiaka, którzy na meczu ze Stalówką zaprezentowali choreografię. Niestety ogromna mgła nieco zepsuła oczekiwany efekt. W niedzielę ciekawie było również w Siedlcach, gdzie fanatycy Pogoni zaprezentowali dwie oprawy oraz we Wrocławiu, gdzie Nieznani Sprawcy zaskoczyli miłym dla oka piroshow pomimo zakazu wniesienia sektorówki.

Radomiak Radom – Stal Stalowa Wola 25.11.2016

Radomiak: Ostatni mecz Radomiaka w tym roku cieszył się dużym zainteresowaniem. Na całym stadionie zasiadło ponad 3500 widzów, a w młynie ok. 1000 osób, które przez cały mecz gorącym dopingiem zagrzewały piłkarzy do kolejnego zwycięstwa. Wspierają nas chłopaki z Legii w 20 osób. Nietypowym zjawiskiem tego dnia była gęsta mgła, która jednak miała swój klimat, bo nie widać było nawet przeciwległej trybuny, za to bardzo dobrze było ją słychać przy dopingu na dwie strony. W pierwszej połowie w klatce pojawili się kibice Stalówki w ok. 150. Do tej pory stosunki między nami były neutralne jednak w pewnym momencie Stal zaczyna na nas bluzgać za co dostają „pozdrowienia” od całego stadionu. Doping tego dnia konkretny, głośny i urozmaicony wymianą uprzejmości z gośćmi. W drugiej połowie prezentujemy oprawę, na którą składał się transparent „Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło” i sektorówka na wzór karty do gry. W pierwszej fazie oprawy „karta” trzymana była tak, że u góry widać było kibica z szalikiem, piwem w ręku i kiełbaską, a pod nim widniał napis PIKNIK. A potem były już tylko czary… Odwracamy „kartę” o 180 stopni i tym razem na górze jest kibic z racami, a pod nim napis ULTRAS. Zaznaczyć trzeba, że napisy „PIKNIK” i „ULTRAS” utworzyły ambigram, czyli napis, który po obróceniu tworzy inne słowo, cały czas te same litery, wyraz zmienił się tylko i wyłącznie poprzez odwrócenie sektorówki! W momencie, kiedy widoczny był ULTRAS odpalamy 30 rac dookoła sektorówki plus kilka innych świecidełek. Po oprawie, kiedy ponownie wieszamy flagi debiut zalicza nowa flaga ULTRAS, która w tym momencie zawisła w centralnym punkcie młyna. Po meczu bawimy się z piłkarzami i dziękujemy im za udaną rundę jesienną. Do zobaczenia na wiosnę na meczach Radomiaka, czy to u siebie czy na wyjazdach. Jeszcze będzie czas by odpoczywać!

radomiakradomiak1

Zdjęcia: Fiolek art pl

Honved FC (Kispest) – Vasas Budapeszt 26.11.2016

Polonia: W sobotę w 16 osób wspieramy Kispest na derbach Budapesztu.

polonia1polonia

Wisła Płock – Piast Gliwice 27.11.2016

plock

Zdjęcie: portalplock.pl

Pogoń Siedlce – Zagłębie Sosnowiec 27.11.2016

Pogoń: Z nami 10 osób z Wisły Puławy, 5 AZS Podlasie oraz 5 Dolcan Ząbki, dzięki! W piątek na meczu Wisły jesteśmy obecni w 5 osób.

Warto nadmienić, że fanatycy Pogoni zaprezentowali na tym meczu dwie choreografie. Pierwsza to sektorówka w towarzystwie transparentów o treści: „Biało-Niebieskie Barwy Królewskie”, a druga to baloniada w barwach. Na sektorach gospodarzy zasiadło także 40 kibiców Zagłębia Sosnowiec z flagą.

siedlcesiedlce1

Zdjęcia: Maciej Sztajnert

Śląsk Wrocław – Legia Warszawa 27.11.2016

We Wrocławiu zameldowało się 1265 Legionistów, w tym 10 kibiców Radomiaka Radom z flagą „Green Life Style”. Do gorącej atmosfery meczowej przyczynili się Nieznani Sprawcy prezentując pomimo zakazu wniesienia na stadion sektorówki miłe dla oka piroshow.

legia

Zdjęcie: legionisci.com

Sportowe Mazowsze:

Na sportowe spotkanie umówione były dwie mocne liczbowo koalicje. W skład pierwszej koalicji wchodziło, aż 5 ekip: Polonia Bytom (100), Zagłębie Lubin (90), Arka Gdynia (80), Odra Opole (30) oraz Góral Żywiec (15). Na towarzyskie spotkanie zgodziły się połączone siły Legii Warszawa, Olimpii Elbląg, Zagłębia Sosnowiec oraz Radomiaka Radom. Obie grupy w podobnych, bardzo konkretnych liczbach. Niestety czujni mundurowi, jak zwykle wtrącili swoje trzy grosze w zaplanowane spotkanie i nie było szans na jego realizacje.

Ten wpis został opublikowany w kategorii SEZON 2016/2017. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *