Podsumowanie 19-20.11.2016

miniaturaPołowa listopada za nami, co niestety jest równoznaczne z rozpoczęciem przerwy zimowej w niższych ligach. Na finiszu rozgrywek niewiele się działo, chociaż warto zwrócić uwagę na powrót Dumy Kurpi na kibicowską mapę Mazowsza. Miejmy nadzieję, że tym razem wszystko potoczy się po myśli kibiców.

 

Broń Radom – Orzeł Wierzbica 20.11.2016

Broń: Podczas dzisiejszego spotkania zebraliśmy ponad 450 zł w ramach akcji charytatywnej dla schroniska. DZIĘKUJEMY tym, którzy wsparli naszą inicjatywę, ale to nie jest jeszcze sukces i liczymy na jeszcze więcej. Karmę, koce i kojce można przynosić również do siedziby klubu lub do odpowiednich osób. Ave Broń!

bron

Zdjęcie: bronradom.pl

Dolcan Ząbki – Czarni Węgrów 20.11.2016

Dolcan: Na ostatnim meczu w tym roku zbieramy się w +/- 50 osób, w tym 5 z Radzymina, dzięki! Szczególne brawa należą się ząbkowskiej(i nie tylko) młodzieży, która mocno zaangażowała się w promocję tego spotkania i stanowiła 90% młynu. Ni jak liczba w młynie ma się oczywiście do meczu z Mazovią, ale cóż takie realia ligi z którymi oczywiście się nie pogodzimy i od wiosny ruszamy jeszcze mocniej.

dolcan

Trening Nowej Narwi Ostrołęka 19.11.2016

Narew: Mimo mocno niesprzyjającej pogody na pierwszym treningu nowej Narwi stawia się nas około 30 osób. Na siatce za bramką wywieszamy historyczne flagi, a mianowicie: MZKS NAREW OSTROŁĘKA, NAJWIERNIEJSI oraz BLUE RED ARMY. Powiewa też transparent NAREW NIGDY NIE ZGINIE. Na rozpoczęcie treningu odpalamy piro. Prowadzimy też głośny doping, nie zapominając o ‚pozdrowieniach’ dla ostatniego prezesa starej Narwi, którego rządy doprowadziły klub do upadku. Obecnie drużyna odbudowywana jest przez jej wiernych kibiców. Cieszy fakt świetnej frekwencji wśród zawodników na pierwszym treningu, który tak naprawdę był formą rekrutacji do naszego zespołu. Wszystko to pokazuje jak wielka jest siła Dumy Kurpi i, że Narew nigdy nie zginie! 

narew

Raków Częstochowa – Olimpia Elbląg 19.11.2016

5 fanów Świtu Nowy Dwór  Maz. oraz 5 fanów Legii Warszawa wspierało Olimpię Elbląg

olimpia

Lechia Gdańsk – Wisła Płock 19.11.2016

Petra: 217 Nafciarzy (w tym 60 kibiców z Olsztyna – dzięki!) obejrzało wczoraj ciekawe spotkanie w Gdańsku. Już za 2 tygodnie wyjazd do Warszawy. Więcej informacji wkrótce!

petra

Zdjęcie: Wisła Płock

Płomień Dębe Wielkie – MKS Małkinia 20.11.2016

Płomień: Mecz rozegrany na boisku w Mińsku Mazowieckim, gdzie zebraliśmy się w 20 osób + pikniki. Doping z pomocą bębna prowadzimy przez cały mecz. Nasi gracze dają nam tego dnia sporo radości ostatecznie wygrywając 2-0. Po meczu dziękujemy im za walkę, a także za udaną rundę, którą kończymy na 4 miejscu.

plomien

Radomiak Radom – Siarka Tarnobrzeg 18.11.2016

Radomiak: Tym razem mecz w piątkowy wieczór trybuny zapełniały się powoli, ale ostatecznie frekwencja była zadowalająca, bo pojawiło się ponad 3000 widzów. Młyn liczniejszy niż ostatnio, tym razem ok. 600 twarzy. Doping całkiem dobry w asyście 2 bębnów. Momentami dołączała się cała trybuna i wtedy było naprawdę głośno. Bardzo często prowadziliśmy doping na dwie strony, bo zaskakująco aktywna była przeciwległa trybuna, co się oczywiście chwali. Wieszamy 5 flag: „Warchoły”, „Sami Swoi”, „GreenLifeStyle”, „Narodową” i „Zdzisia”. Po raz kolejny odwiedzają nas kibice gości. Tym razem Siarka przyjechała w około 40 osób. Wieszają 2 flagi, swoją i wizytówkę Wisły Sandomierz i prowadzą doping adekwatny do swojej liczby. Piłkarze wygrywają piąty z rzędu mecz i umacniają się w czołówce tabeli. Przed nami ostatni w tym roku mecz Radomiaka. W piątek o 18:00 stawiamy się wszyscy na Narutowicza, tym razem musi być nas jeszcze więcej i musi być jeszcze głośniej!

radomiak

Zdjęcie: Fiolek art pl

Ten wpis został opublikowany w kategorii SEZON 2016/2017. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *