Podsumowanie 12-13.11.2016

miniaturaWiele ekip zrezygnowało z mobilizacji na mecze swoich lokalnych drużyn, co skutkowało dość nudną kolejką. Nie zmienia to jednak faktu, że były ekipy, które udały się na wyjazdy swoich drużyn i godnie zaznaczyły obecność. Duży wpływ na takie wydarzenia miał na pewno piątkowy Marsz Niepodległości oraz wyjazd na kadrę do Bukaresztu.

Relacje ekip z MN: Marsz Niepodległości 2016

Tęcza Łyse – Dolcan Ząbki 11.11.2016

Dolcan: W najgorszym możliwym terminie meldujemy się skromną delegacją w Ostrołęce na ostatnim wyjeździe w tym roku (dla wielu osób ze względu na marsz zabrakło transportu). W tym samym momencie jak co roku kilkadziesiąt osób od nas maszeruje w Warszawie. Za tydzień ostatni mecz w tym roku, mocno Dolcan!

dolcan

Pogoń Grodzisk Mazowiecki – MKS Ciechanów 12.11.2016

MKS Ciechanów: W oddalonym od Ciechanowa o 105 km Grodzisku Mazowieckim meldujemy się w 33 osoby (w tym 10 fc Sońsk). Na płocie w sektorze gości wieszamy jedną flagę „Śp. Zbirek” i jedziemy z dopingiem, który prowadzimy przez cały mecz. Piłkarze po dobrym meczu ogrywają lidera 4:2, wspólnie świętujemy zwycięstwo i wracamy do Ciechanowa w doskonałych humorach. W obie strony podróż z balastem.

mks-ciechanow

Fenix Siennica – Płomień Dębe Wielkie 13.11.2016

Płomień: Ze względu na zimowe warunki jakie nastały w ostatnim czasie, mecz był rozgrywany na obiekcie sportowym w Mińsku Mazowieckim przy ul.Budowlanej, gdzie stawiamy się z flagą w 15 osob + 15 pikników. Mecz nie rozpoczął się dla nas szczęśliwie i Fenix szybko objął prowadzenie. Pomimo przenikliwego zimna krzyknęliśmy parę razy. Oddzielnie wsparcie okrzykami „WRACAJ DO ZDROWIA, HEJ DUSIEK WRACAJ DO ZDROWIA” otrzymał jeden z naszych piłkarzy (w 1 połowie wisiał też transparent). Druga połowa zaczęła się od wyrównania stanu gry na 1:1, lecz długo się nie nacieszyliśmy zdobytą bramką. Znowu przez słabą trójkę sędziowską podyktowany został przeciwko nam rzut karny i cierpliwość do poczynań wysłanników z OZPN-u szybko się skończyła, więc na kolejnym meczu nie zabrakło „uprzejmości” dla sędziów. Ostatecznie w ostatnich minutach meczu naszym piłkarzom udało się wyrównać i mecz zakończył się wynikiem 2:2.

plomien

Pelikan Łowicz – Świt Nowy Dwór Mazowiecki 13.11.2016

Świt: 38 kibiców Świtu wspomagało w Łowiczu swą drużynę.

swit

Sparing:

Pogoń Siedlce – Legia Warszawa 10.11.2016

pogon

Ten wpis został opublikowany w kategorii SEZON 2016/2017. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.