Marsz Niepodległości 2016

miniaturaKolejny Marsz Niepodległości za nami. Naszym zdaniem frekwencja podobnie, jak w ubiegłych latach dopisała. Pomimo nieprzyjemnej pogody i wyjazdowego meczu naszej reprezentacji do Bukaresztu do stolicy zjechało sporo ekip z naszego województwa, jak i całego kraju.  Najliczniejszą grupą, jak co roku byli dobrze widoczni Legioniści. Z dobrej strony pokazała się również ekipa Radomiaka Radom oraz Petrochemii. Oczywiście w Warszawie nie zabrakło również wielu lokalnych ekip. 

Patriotyczny Garwolin: Tego dnia debiutuje nasza nowa flaga.

garwolin

Okęcie Warszawa: Regularnie jesteśmy obecni na MN. Niestety nie udało się dojść w pełnej grupie, lecz i tak frekwencja cieszy. Na zbiórce jest nas około 20 osób + nasi przyjaciele z BKS, którzy jak co rok odwiedzają nas na Okęciu z okazji MN. Cały marsz przebiegł zaskakująco szybko. Po zakończeniu oficjalnych obchodów wracamy na Okęcie, gdzie do późnych godzin razem z braćmi świętujemy Dzień Niepodległości.

okecie1 okecie

Olimpia Warszawa: Od kilku dobrych lat regularnie uczestniczymy w Marszu Niepodległości. W tym roku nie mogło być inaczej. Według naszych obserwacji w Marszu mogło brać udział nawet ponad 100 tys. ludzi, co jest znakomitym wynikiem i żadne przekłamane media tego nie zmienią. Dla wszystkich oczerniających Marsz mamy złą informację. Było bardzo spokojnie, można było spotkać wiele rodzin z dziećmi czy starszych ludzi. Ogromny szacunek dla wszystkich uczestników. Oczywiście do zobaczenia za rok! Wolscy Patrioci! 

olimpia1

Oskar Przysucha: Z Przysuchy na Marszu obecnych 25 patriotów, w tym 13 kiboli Oskara.

oskar

Powiślanka Lipsko: Od nas na Marszu 13 osób.

Radomiak Radom:

radomiak1 radomiak

Zwolenianka Zwoleń: W Święto Niepodległości standardowo meldujemy się w około 50 osób w Warszawie na marszu. Jak i w ubiegłym roku, wraz z tym dniem zaczynamy wstępne promowanie akcji „Zwolenianka dzieciom”.

zwolenianka

Ten wpis został opublikowany w kategorii AKTUALNOŚCI. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „Marsz Niepodległości 2016

  1. Pingback: Podsumowanie 12-13.11.2016 | Mazowieccy Kibice

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *