Podsumowanie 5-6.11.2016

miniaturaByło mocne zakończenie października. Jest i mocne rozpoczęcie listopada. Kibice MKS-u Ciechanów zaliczyli dobry liczbowo wyjazd do Sochaczewa. Fani Dolcanu Ząbki oraz Olimpii Warszawa zaprezentowali efektowne pokazy pirotechniczne, a grupa Ultras Enigma zadbała o choreografie na 105-lecie klubu.

Znicz Pruszków – MKS Kluczbork 04.11.2016

znicz

Broń Radom – Szydłowianka Szydłowiec 05.11.2016

Broń: Tego dnia młyn liczy jakieś 70 osób. Doping mocno przeciętny z dobrą końcówką. Wygrywamy kolejne spotkanie i już tradycyjnie po meczu świętujemy z naszymi piłkarzami . Gości brak.

bron

Zdjęcie: bronradom.pl

Bzura Chodaków – MKS Ciechanów 05.11.2016

MKS Ciechanów: W odległym o 90 km od Ciechanowa Sochaczewie meldujemy się łącznie w 85 osób (w tym 9 Bug Wyszków oraz 13 FC Sońsk). Podróżujemy autokarem i busem, kilka osób dołącza do nas na miejscu. W drodze na mecz mała spinka z mundurowymi na stacji benzynowej i dla jednego z nas kończy się to mandatem 500 zł. Z racji małej klatki dla kibiców gości zajmujemy miejsca na głównej „krytej” trybunie gospodarzy. Głośny doping dla naszej drużyny prowadzimy przez pełne 90 minut. Na płocie 3 flagi: „Młoda Wiara”, „ŚP. Zbirek” oraz flaga Bugu. Gospodarzy 20-25 osób, prowadzą doping tylko w pierwszej połowie. Po meczu świętujemy z piłkarzami kolejne zwycięstwo oraz wspólnie odśpiewujemy „Sto lat” dla naszego kolegi, który tego dnia obchodził urodziny. Powrót w doskonałych humorach, z obstawą mundurowych. Na meczu obecna również delegacja Zachodniej Koalicji. Wspólnie z Bzurą i ZK robimy pamiątkowe zdjęcie. CAŁA LEGIA ZAWSZE RAZEM!

ciechanow

Dolcan Ząbki – Mazovia Mińsk Mazowiecki 05.11.2016

Dolcan: Pomysł na otoczkę tego meczu pojawił się na jednym z październikowych wyjazdów. Brakowało już nam widowiska jakie często tworzyli piłkarze i kibice w I lidze, postanowiliśmy działać. Dzięki wspólnym staraniom kibiców i klubu kilka dobrych dni przed meczem wiadome było, że odbędzie się on przy sztucznym świetle. Naszym zadaniem było ściągnąć na mecz jak najwięcej ludzi. Na stalówce tego dnia zebrało się prawie 150 fanatyków, w tym 10 Olimpijczyków i ponad 2 dyszki Mazura, wielkie dzięki! Prezentujemy dwie oprawy. W pierwszej części meczu wieszamy wymowny transparent: „Puszczamy z dymem pogłoski o naszym upadku”. Do tego odpalamy 4 konkretne świece dymne, co mimo wiatru daje fajny efekt. Druga połowa to kolejna oprawa, a zarazem niespodzianka dla większości zgromadzonej publiczności na całym stadionie. Odsłaniamy debiutującą tego dnia 26 metrową flagę „ZĄBKOWSKI DOLCAN”, do tego rzucamy serpentyny, machamy flagami na kiju i przede wszystkich odpalamy ponad 60 rac. Całość wychodzi okazale i dobrze ze sobą gra. Przez cały mecz prowadzimy doping w asyście bębna, z mega końcówką, w której to część sektora dopinguje bez koszulek. Nie sposób nie wspomnieć o wyniku, który był zaskakujący nawet dla największych optymistów. Każda bramka dawała kolejnego kopa piłkarzom i kibicom, koniec końców Ząbkowscy piłkarze odnoszą okazałe i w pełni zasłużone zwycięstwo 5-1, W KOŃCU! Gości ponad 40 z flagą, dopingują z sektora obok, kilka razy wspólnie Pozdrawiamy Legię, a także w odpowiedni sposób sąsiadki. Pomimo, że do końca roku zostały jeszcze 2 mecze to spotkanie było zwieńczeniem bardzo fajnej rundy w której zaliczamy kilkanaście(!) wyjazdów, bez żadnego zera, kilka razy także konkretnie zbierając się u siebie, odpalając w 6 spotkaniach i tych domowych i w roli gości. Oby więcej takich meczów i tylu powodów do radości! Odrębne podziękowania dla wszystkich którzy pomogli nam w organizacji spotkania, oprawie. Flag Fanatics dzięki za zarwane nocki, świetna robota!

dolcan1 dolcan

Mazovia: Nas 43 osoby (w tym 9 Ożarowianki, wielkie dzięki!). Mimo fatalnego wyniku dopingujemy w asyście bębna cały mecz, z małymi przerwami. Gospodarzy około 100, z dwiema oprawami i konkretną ilością pirotechniki.

mazovia

Victoria II Sulejówek – Olimpia Warszawa 05.11.2016

olimpia-1

Energia Kozienice – KS Piaseczno 05.11.2016

piaseczno

Polonia Warszawa – Kotwica Kołobrzeg 05.11.2016

Polonia: Taki mecz zdarza się raz na 105 lat. Na urodziny naszego klubu szykowaliśmy się cały miesiąc. Plakaty, filmiki motywujące zadziałały mobilizująco i na trybunach zawitało ponad 3 tysiące fanów. Grupa Ultras Enigma przygotowała efektowne oprawy, które tylko podgrzały i tak już gorącą atmosferę wokół klubu. Piłkarze, również stanęli na wysokości zadania i gładko ograli Kotwice. Główny punkt obchodów 105-lecia klubu zaplanowaliśmy nad Wisłą po zakończeniu spotkania. Sprawnie w ponad 300 osób przemieszczamy się w okolice mostu Śląsko Dąbrowskiego, gdzie odpalamy 105 rac i rozwijamy podświetlany transparent „CAŁA POLSKA NIECH USŁYSZY, POLONIA NAJSTARSZY KLUB W STOLICY”. Następnie udajemy się w stronę Starówki, aż po długim spacerze wracamy pod Polonie. Nasze sąsiadki chciały włączyć się w obchody. Jednak ich główna grupa około 60 osób z kijami zostaje zatrzymana przez policje w okolicach mostu gdańskiego. Mniejsza grupa przy trasie WZ miała już mniej szczęścia i nie zaliczy tego dnia do udanych.

poloniapolonia1 polonia2

Legionovia Legionowo – Radomiak Radom 05.11.2016

Radomiak: Na ostatni wyjazd w rundzie jesiennej wyruszyliśmy autami. Do Legionowa dotarło 150 kiboli Radomiaka. Pod stadionem dołączają do nas kibice Legii w ponad 30 osób. Wspólnie udajemy się na sektor gości wieszamy 3 flagi i w około 180 osób dopingujemy piłkarzy. Pierwsza połowa nie powalała pod względem dopingu, ale w drugiej były już dobre momenty i wyglądało to jak trzeba. Nie obyło się oczywiście bez wspólnych pieśni i pozdrowień z chłopakami z Warszawy. Wielkie dzięki dla Legionistów za ogarnięcie cateringu i kilku innych spraw. Piłkarze wygrywają kolejny mecz i w tabeli zaczyna wyglądać to coraz ciekawiej. Teraz przed Nami 3 mecze z rzędu u siebie. Nikogo chyba nie trzeba namawiać żeby przyszedł i wspierał Radomiaka w końcówce rundy i w walce o 1 ligę. Do zobaczenia w niedzielę!

radomiak

Zdjęcie: radomiak.pl

KS Konstancin – Victoria Sulejówek 05.11.2016

Victoria: W Konstancinie meldujemy się przed pierwszym gwizdkiem w 21 osób. Prowadzimy dobry doping przez cały mecz. W drugiej połowie odpalamy piro. Wywieszamy dwie flagi. Dobrze się bawimy mimo remisu na boisku.

sulejowek

Płomień Dębe Wielkie – Jabłonianka Jabłonna Lacka 06.11.2016

Płomień: Na górce stawiamy się w ok. 20 osób . Po nocnych ulewach na boisku można było bardziej pływać niż grać w piłkę nożną, co nie przeszkodziło nam, żeby z całych sił dopingować nasz zespół. Wspieraliśmy naszą drużynę przez cały mecz z małymi przerwami na „smarowanie gardeł”. Sędziowie dali popis swoich umiejętności i jeszcze w pierwszej połowie wykluczyli jednego z naszych graczy, co ostatecznie miało wpływ na niekorzystny dla nas końcowy wynik. Wysłannicy z OZPN-u dostali mocny „pocisk”, zarówno główny jak i boczni. W drugiej połowie odpaliliśmy trochę piro, co widać na zdjęciach. Po meczu zbiliśmy piątki z piłkarzami i ruszyliśmy dopingować na Ł3, gdzie meldujemy się w 11 osób na Żylecie.

plomien

Inne dyscypliny:

KKS Olsztyn – Lider Pruszków 05.11.2016

Lider: Bez żadnych wątpliwości sobotni wyjazd można uznać za najlepszy w naszym wykonaniu po reaktywacji klubu od II ligi. W sobotnie popołudnie na bardzo mocno klimatycznej hali w Olsztynie meldujemy się w 26 osób (w tym 6 osób AZS Gorzów). Na barierce wieszamy 2 flagi (po jednej każdej z ekip) i wpadając na koniec I kwarty głośno oznajmiamy, że „jesteśmy zawsze tam!”. Podczas meczu doping mocno konkretny. Po końcowej syrenie oznaczającej zwycięstwo naszych LIDER-ek tajemnicze krasnoludki postanowiły świętować z nami i podrzuciły nam 3 świetnie wyglądające stroboskopy. Pozostało nam już tylko kontynuować wyśmienitą zabawę razem z koszykarkami. Jako, że nam kilometrów i emocji zawsze mało w niedzielne południe 3 fanatyków Lidera wspiera w/w 6 z Gorzowa na ich meczu wyjazdowym w Sosnowcu. Niestety tam nie dane nam było poznać smaku wygranej.

lider

Ten wpis został opublikowany w kategorii SEZON 2016/2017. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *