miniaturaZa nami kolejny weekend. Można powiedzieć, że jeden z ciekawszych w ostatnim czasie, jeżeli chodzi o wymiar ogólnokrajowy. Wydarzenia w Katowicach czy Derby Łodzi odbiły się szerokim echem w całym kibicowskim światku. Niestety na Mazowszu nie działo się zbyt wiele, jednak standardowo przygotowaliśmy dla Was podsumowanie.

Cracovia – Wisła Płock 14.10.2016

Petra: W Krakowie meldujemy się 183 osoby, w tym 76 Hutnik Kraków oraz 5 Stomil Olsztyn.

plock

Błękitni Raciąż – Dolcan Ząbki 15.10.2016

Błękitni: Na tym meczu zbieramy się w około 35 osób. Ze względów pogodowych frekwencja na trybunach tego dnia nie powala na kolana. My jednak przez całe 90 minut dobrze się bawimy, głośno dopingując naszych kopaczy. Przed pierwszym gwizdkiem odpalamy trochę piro, race, strobo oraz ognie wrocławskie, a na drugi ogień poszły świece dymne i strobo. Tego dnia przyjezdni stawiają się w około 25 minucie meczy w blisko 15 osób. Witamy przyjezdnych oklaskami, Dolcan tego dnia prowadzi bardzo sporadyczny doping. Dolcan jest kolejną ekipą, która pyta nas czy my za Petrą? Oświadczamy, że w Raciążu 100% Legia!

BLEKITNI

Pogoń Grodzisk Mazowiecki – Hutnik Warszawa 15.10.2016

W Grodzisku zameldowało się 25 kibiców Hutnika Warszawa.

hutnik

Tęcza Stanisławów – Płomień Dębe Wielkie 15.10.2016

Płomień: W Stanisławowie kibiców Płomienia około 20 osób. Wiało i piździło okrutnie, ale pomimo beznadziejnej pogody kilkukrotnie krzyknęliśmy i trochę pośpiewaliśmy. Pomimo przewagi na boisku ciężko było naszym graczom o zwycięską bramkę, ale ku naszej radości udało się ją strzelić w końcówce meczu. Na koniec dziękujemy za walkę, zbijamy piątki i zabieramy się jak najszybciej gdzieś w cieplejsze miejsca niż sobotni zimny Stanisławów.

plomien

ŁKS Łochów – Bug II Wyszków 15.10.2016

Bug: Nas na wyjeździe 20 osób młodego składu, na meczu wywieszamy transparent ŚP. Grzybek. W drugiej połowie prezentujemy oprawę z użyciem pirotechniki oraz sektorówki, po której stróże prawa podjeżdżają do nas. Poszło ultimatum z ich strony: 2 mandaty albo wszyscy sprawy do sądu.

bug

Pogoń Siedlce – Znicz Pruszków 16.10.2016

Znicz: Wczorajszy mecz w Siedlcach został rozegrany w ramach 13. kolejki rundy jesiennej I ligi. To, co się działo na boisku, opiszemy krótko. Przegraliśmy 0:1 po golu Gołębiewskiego dla Pogoni w 45. minucie, trzy żółte kartki dla naszych piłkarzy, sporo niewykorzystanych sytuacji, sędzia chuj – jednym słowem niewesoło. Na wyjeździe stawiliśmy się łącznie w 12 osób, w tym obecny wśród nas również kibic Olimpii Elbląg (za co dzięki!). Na płocie flaga „Nigdy nie będziesz sam”. Sporadyczny doping, z naszym stałym repertuarem + „pozdrówki” dla sędziów, PZPN i tak dalej.

14606311_734192656719313_8760978526130384449_n

Skra Drobin – Wicher Cieszewo 16.10.2016

Skra: Tego dnia zbieramy się na spontanie w +/- 25 osób. Doping prowadzimy spod stadionu z pewnych przyczyn. Przed meczem jedna osoba spotkała grupkę wystraszonych przyjezdnych, którzy tracą szal bez żadnej reakcji. Pod koniec pierwszej połowy miejscowa policja wzywa dwie kabaryny, powodem są wulgarne hasła. Po czym wszyscy dostają mandaty, piłkarze wygrywają 4-1 i wszyscy rozchodzimy się do domów.

drobin drobin1

Gościnne występy:

Górnik Zabrze – Stomil Olsztyn 16.10.2016

Stomil: Nas wczoraj w Zabrzu około 350 osób (autokary, busy, fury). Stomil Olsztyn około 220, Petrochemia Płock 49, Lechia Gdańsk 30, Polonia Bydgoszcz 28, Hutnik Nowa Huta 23. Na stadion wchodzi tylko część naszej ekipy wyjazdowej, większość składu po atrakcjach przed meczem rezygnuje z wejścia. W trakcie spotkania lecą non stop bluzgi z obu stron. Na płotach wywiesiliśmy 7 flag Stomilu i 2 flagi Petry. Pojawiają się też jakieś skrojone barwy Górnika. Wielkie dzięki dla naszych zgód i układów za wsparcie nas na tym dalekim wyjeździe!

stomil

Ten wpis został opublikowany w kategorii SEZON 2016/2017. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.